HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 19 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Ekipi - Besa [BES]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Ibrahim BEJTEIbrahim BEJTE  Republika e Shqiperise15. Shtator 1989 (34)2323---12---
 Indrit CAKOIndrit CAKO  - (-)11--------
 Geri LIKAGeri LIKA  - (-)11--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 -12---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Bruno DITABruno DITA  Republika e Shqiperise18. Shkurt 1993 (31)2423182-3-----
 Simo GORANOVICSimo GORANOVIC  - (-)5411--------
 Ahmet HALITIAhmet HALITI  Republika e Kosoves29. Shtator 1988 (35)1010-11-------
 Erand HOXHAErand HOXHA  Republika e Shqiperise25. Prill 1985 (39)2020----4----1
 Bajram JASHANICABajram JASHANICA  - (-)17161---1-----
 Besmir KULLOLLIBesmir KULLOLLI  - (-)11----------
 Elton MAKSUTIElton MAKSUTI  - (-)------------
 Skerdian PERJASkerdian PERJA  Republika e Shqiperise03. Mars 1991 (33)7521--------
 Fisnik RAMADANIFisnik RAMADANI  Republika e Kosoves- (-)2220281-3-----
 Shaqir STAFAShaqir STAFA  Republika e Shqiperise23. Prill 1987 (37)181354--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 4113----1
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Idriz BATHAIdriz BATHA  - (-)1313-11-3--1--
 Bernard BERISHABernard BERISHA  Republika e Kosoves24. Tetor 1991 (32)2323-73-41----
 Alked CELHAKAAlked CELHAKA  - (-)72511-------
 Alfred DELIALLISIAlfred DELIALLISI  - (-)523---------
 Arbnor FEJZULLAHUArbnor FEJZULLAHU  - (-)2222--1-21----
 John GRABOVAJohn GRABOVA  - (-)1-1---------
 Bledar MANCAKUBledar MANCAKU  Republika e Shqiperise05. Janar 1982 (42)716-2-------
 Ledian MUCAJLedian MUCAJ  Republika e Shqiperise04. Shtator 1992 (31)181531--3-----
 Argjend MUSTAFAArgjend MUSTAFA  Republika e Kosoves30. Gusht 1992 (31)1510551-2-----
 Artion POCIArtion POCI  Republika e Shqiperise23. Korrik 1977 (46)211--1------
 Daniel ROSHIDaniel ROSHI  Republika e Shqiperise- (-)2-2---------
 Senad SALLAKUSenad SALLAKU  - (-)2-2---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 132272-1-1
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Darlien BAJAZITIDarlien BAJAZITI  Republika e Shqiperise07. Korrik 1994 (30)734---2-----
 Sindri GURISindri GURI  Republika e Shqiperise23. Tetor 1993 (30)1912771-------
 Oldi MAJTARAOldi MAJTARA  Republika e Shqiperise15. Nentor 1989 (34)1-1---------
 Vangjel MILEVangjel MILE  Republika e Shqiperise01. Korrik 1986 (38)7434--1-----
 Vedat MURIQIVedat MURIQI  Republika e Kosoves24. Prill 1994 (30)108211-2-----
 Fatjon SEFAFatjon SEFA  Republika e Shqiperise27. Prill 1984 (40)22211210-2--2--
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 252342-3-1
 Stafi i Besa [Besa]

 Funksioni
Artan MERGJYSHIArtan MERGJYSHI  Republika e Shqiperise06. Maj 1968 (56)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Dorian BUBEQIDorian BUBEQI  Republika e Shqiperise- (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Zv/Tranjer