HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Ekipi - Skenderbeu [SKE]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Orges SHEHIOrges SHEHI  Republika e Shqiperise20. Shtator 1977 (46)3131-1----1-
 Erjon LLAPANJIErjon LLAPANJI  Republika e Shqiperise10. Maj 1985 (39)1-1-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ----1-
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Samir SAHITISamir SAHITI  Republika e Kosoves15. Gusht 1988 (35)------------
 Renato ARAPIRenato ARAPI  Republika e Shqiperise26. Gusht 1986 (37)2828----6-----
 Bruno LULAJBruno LULAJ  - (-)3-3---------
 Bajram JASHANICABajram JASHANICA  - (-)15781--1-----
 Tefik OSMANITefik OSMANI  Republika e Shqiperise08. Qershor 1985 (39)1817131-1---2-
 Ademir SOUZAAdemir SOUZA  Brazil, Federative Republic of20. Shtator 1985 (38)------------
 Kristi VANGJELIKristi VANGJELI  Republika e Shqiperise05. Shtator 1985 (38)2929-13-51--1-
 Marko RADASMarko RADAS  Croatia, Republic of- (-)2929-1214-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 61171-13-
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Amarildo DIMOAmarildo DIMO  Republika e Shqiperise25. Gusht 1982 (41)52311-------
 MARCONI SouzaMARCONI Souza  - (-)5141--21----
 Gerhard PROGNIGerhard PROGNI  Republika e Shqiperise06. Nentor 1986 (37)2827195-6---1-
 Enkel ALIKAJEnkel ALIKAJ  Republika e Shqiperise27. Dhjetor 1981 (42)113811-------
 Bledi SHKEMBIBledi SHKEMBI  Republika e Shqiperise13. Gusht 1979 (44)2828-41-5--4-2
 Leonit ABAZILeonit ABAZI  - (-)2013741-1-----
 Bakary NIMAGABakary NIMAGA  - (-)2116512-41--1-
 Bernard BERISHABernard BERISHA  Republika e Kosoves24. Tetor 1991 (32)28271144-61----
 Liridon LATIFILiridon LATIFI  Republika e Kosoves- (-)127535-3-----
 Sabien LILAJSabien LILAJ  Republika e Shqiperise10. Shkurt 1989 (35)29272-3-61----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 291505-552
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Andi RIBAJAndi RIBAJ  Republika e Shqiperise21. Nentor 1989 (34)8624--------
 Diego MARTINSDiego MARTINS  - (-)2518713712---1-
 Fatjon SEFAFatjon SEFA  Republika e Shqiperise27. Prill 1984 (40)2371615-2-----
 Aco STOJKOVAco STOJKOV  - (-)107363-1-----
 Peter OLAYINKAPeter OLAYINKA  - (-)1111-5611---1-
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 503565-572
 Stafi i Skenderbeu [Skenderbeu]

 Funksioni
Mirel JOSAMirel JOSA  Republika e Shqiperise01. Qershor 1963 (61)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer