HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 14 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

CHAMPIONS League 2010-11
 Ekipi - Dinamo [DIN]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Elvis KOTORRI  Republika e Shqiperise30. Prill 1979 (45)----------
 Isli HIDI  Republika e Shqiperise15. Tetor 1980 (43)22--------
 Alban HOXHA  Republika e Shqiperise23. Maj 1987 (37)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Arjan PISHA  Republika e Shqiperise18. Janar 1977 (47)22----------
 Erjon XHAFA  Republika e Shqiperise31. Maj 1982 (42)------------
 Renato MALOTA  Republika e Shqiperise24. Qershor 1989 (35)11----------
 Igli ALLMUCA  Republika e Shqiperise25. Tetor 1980 (43)1-1---------
 Roland PEQINI  Republika e Shqiperise25. Nentor 1990 (33)1-1---------
 Eni IMAMI  Republika e Shqiperise19. Dhjetor 1992 (31)------------
 Marko PUTINCANIN  Serbia, Republic of16. Dhjetor 1987 (36)22----2-----
 Lucas Damian MALACARNE  Argentina, Argentine Republic25. Nentor 1988 (35)22--1-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-2-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Asion DAJA  Republika e Shqiperise14. Mars 1990 (34)1-1---------
 Esteban Daniel GARCIA  Argentina, Argentine Republic20. Prill 1984 (40)211---1-----
 Emiljano VILA  Republika e Shqiperise12. Mars 1988 (36)22--1-1-----
 Gjergj MUZAKA  Republika e Shqiperise26. Shtator 1984 (39)22----------
 Papa Albaye DIOP  Senegal, Republic of12. Dhjetor 1984 (39)11----1-----
 Rafael SOSA  Argentina, Argentine Republic07. Maj 1988 (36)211---1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2-6-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Gabriel Nestor MARTIRENA  Argentina, Argentine Republic22. Janar 1987 (37)22----------
 Gersi DELIA  Republika e Shqiperise02. Qershor 1992 (32)------------
 Elis BAKAJ  Republika e Shqiperise25. Qershor 1987 (37)11---1------
 Odeon BERDUFI  Republika e Shqiperise20. Tetor 1990 (33)------------
 Fatjon SEFA  Republika e Shqiperise27. Prill 1984 (40)11----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 216-----
 Stafi i Dinamo [Dinamo]

 Funksioni
Luis Manuel BLANCO  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer