HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 20 Shkurt 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2016-17
 Ekipi - Skenderbeu [SKE]


 Portier Played Starting line-up In Out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Penallti Demtim
  Erjon LLAPANJI Erjon LLAPANJI   Republika e Shqiperise 10. Maj 1985 (33) - - - - - - - - - -
  Orges SHEHI Orges SHEHI   Republika e Shqiperise 20. Shtator 1977 (41) - - - - - - - - - -
Total Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Penallti Demtim
  - - - - - -
 Mbrojtes Played Starting line-up In Out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  Bruno LULAJ Bruno LULAJ   - (-) - - - - - - - - - - - -
  Marko RADAS Marko RADAS   Croatia, Republic of - (-) - - - - - - - - - - - -
  Kristi VANGJELI Kristi VANGJELI   Republika e Shqiperise 05. Shtator 1985 (33) - - - - - - - - - - - -
  Renato ARAPI Renato ARAPI   Republika e Shqiperise 26. Gusht 1986 (32) - - - - - - - - - - - -
  Bajram JASHANICA Bajram JASHANICA   - (-) - - - - - - - - - - - -
  Tefik OSMANI Tefik OSMANI   Republika e Shqiperise 08. Qershor 1985 (33) - - - - 1 - - - - - - -
  Ademir SOUZA Ademir SOUZA   Brazil, Federative Republic of 20. Shtator 1985 (33) - - - - - - - - - - - -
Total Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  1 - - - - - - -
 Mesfushor Played Starting line-up In Out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  Enkel ALIKAJ Enkel ALIKAJ   Republika e Shqiperise 27. Dhjetor 1981 (37) - - - - - - - - - - - -
  Bernard BERISHA Bernard BERISHA   Republika e Kosoves 24. Tetor 1991 (27) - - - - - - - - - - - -
  Sabien LILAJ Sabien LILAJ   Republika e Shqiperise 10. Shkurt 1989 (30) - - - - - - - - - - - -
  Valmir NAFIU Valmir NAFIU   - (-) - - - - - - - - - - - -
  Gerhard PROGNI Gerhard PROGNI   Republika e Shqiperise 06. Nentor 1986 (32) - - - - - - - - - - - -
  Bakary NIMAGA Bakary NIMAGA   - (-) - - - - - - - - - - - -
  Bledi SHKEMBI Bledi SHKEMBI   Republika e Shqiperise 13. Gusht 1979 (39) - - - - - - - - - - - -
  Leonit ABAZI Leonit ABAZI   - (-) - - - - - - - - - - - -
  Liridon LATIFI Liridon LATIFI   Republika e Kosoves - (-) - - - - - - - - - - - -
  Daniel ESQUERDINHA Daniel ESQUERDINHA   - (-) - - - - - - - - - - - -
Total Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  1 - - - - - - -
 Sulmues Played Starting line-up In Out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  James ADENIYI James ADENIYI   - (-) - - - - - - - - - - - -
  Diego MARTINS Diego MARTINS   - (-) - - - - - - - - - - - -
  Renato Martins RENATINHO Renato Martins RENATINHO   - (-) - - - - - - - - - - - -
  Fatjon SEFA Fatjon SEFA   Republika e Shqiperise 27. Prill 1984 (34) - - - - - - - - - - - -
  Aco STOJKOV Aco STOJKOV   - (-) - - - - - - - - - - - -
  Sebino PLAKU Sebino PLAKU   Republika e Shqiperise 20. Maj 1985 (33) - - - - - - - - - - - -
Total Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  1 - - - - - - -
 Stafi i Skenderbeu [Skenderbeu]

  Funksioni
Mirel JOSA Mirel JOSA   Republika e Shqiperise 01. Qershor 1963 (55) Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer