HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 20 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2015-16
 Ekipi - Skenderbeu [SKE]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Erjon LLAPANJIErjon LLAPANJI  Republika e Shqiperise10. Maj 1985 (38)----------
 Orges SHEHIOrges SHEHI  Republika e Shqiperise20. Shtator 1977 (46)22--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Bruno LULAJBruno LULAJ  - (-)11----------
 Marko RADASMarko RADAS  Croatia, Republic of- (-)1-1---------
 Kristi VANGJELIKristi VANGJELI  Republika e Shqiperise05. Shtator 1985 (38)11----1-----
 Renato ARAPIRenato ARAPI  Republika e Shqiperise26. Gusht 1986 (37)22----1-----
 Bajram JASHANICABajram JASHANICA  - (-)11----------
 Tefik OSMANITefik OSMANI  Republika e Shqiperise08. Qershor 1985 (38)211---------
 Ademir SOUZAAdemir SOUZA  Brazil, Federative Republic of20. Shtator 1985 (38)11--------1-
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --2---1-
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Enkel ALIKAJEnkel ALIKAJ  Republika e Shqiperise27. Dhjetor 1981 (42)------------
 Bernard BERISHABernard BERISHA  Republika e Kosoves24. Tetor 1991 (32)------------
 Sabien LILAJSabien LILAJ  Republika e Shqiperise10. Shkurt 1989 (35)11-1--------
 Valmir NAFIUValmir NAFIU  - (-)11-1--------
 Gerhard PROGNIGerhard PROGNI  Republika e Shqiperise06. Nentor 1986 (37)22----1-----
 Bakary NIMAGABakary NIMAGA  - (-)11--1-1-----
 Bledi SHKEMBIBledi SHKEMBI  Republika e Shqiperise13. Gusht 1979 (44)211---------
 Leonit ABAZILeonit ABAZI  - (-)22-1--1-----
 Liridon LATIFILiridon LATIFI  Republika e Kosoves- (-)11----------
 Daniel ESQUERDINHADaniel ESQUERDINHA  - (-)211---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-5---1-
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 James ADENIYIJames ADENIYI  - (-)11--1-------
 Diego MARTINSDiego MARTINS  - (-)------------
 Renato Martins RENATINHORenato Martins RENATINHO  - (-)11-11-------
 Fatjon SEFAFatjon SEFA  Republika e Shqiperise27. Prill 1984 (39)------------
 Aco STOJKOVAco STOJKOV  - (-)------------
 Sebino PLAKUSebino PLAKU  Republika e Shqiperise20. Maj 1985 (38)211---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 3-5---1-
 Stafi i Skenderbeu [Skenderbeu]

 Funksioni
Mirel JOSAMirel JOSA  Republika e Shqiperise01. Qershor 1963 (60)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer