HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 21 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
 Ekipi - Besa [BES]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Ibrahim BEJTEIbrahim BEJTE  Republika e Shqiperise15. Shtator 1989 (34)----------
0Alban HOXHAAlban HOXHA  Republika e Shqiperise23. Maj 1987 (37)1515--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Alechenwu ABRAHAMAlechenwu ABRAHAM  Nigeria, Federal Republic of26. Mars 1986 (38)1212-1--31----
0Arbnor FEJZULLAHUArbnor FEJZULLAHU  - (-)151411--1-----
0Erand HOXHAErand HOXHA  Republika e Shqiperise25. Prill 1985 (39)541---1-----
0Ervis KAJAErvis KAJA  Republika e Shqiperise29. Korrik 1987 (36)1515----4-----
0Gezim KRASNIQIGezim KRASNIQI  Republika e Shqiperise05. Janar 1990 (34)1313---1------
0Predrag POCUCAPredrag POCUCA  - (-)1212--1-1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 11101----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Florent AZIRIFlorent AZIRI  Republika e Kosoves03. Shtator 1988 (35)6513--------
0Idriz BATHAIdriz BATHA  - (-)1313--1-43----
0Bernard BERISHABernard BERISHA  Republika e Kosoves24. Tetor 1991 (32)1615143-51----
0Bruno DITABruno DITA  Republika e Shqiperise18. Shkurt 1993 (31)12753--1-----
0Meglid MIHANIMeglid MIHANI  Republika e Shqiperise01. Shtator 1983 (40)149542-2-----
0Argjend MUSTAFAArgjend MUSTAFA  Republika e Kosoves30. Gusht 1992 (31)10642--------
0Artion POCIArtion POCI  Republika e Shqiperise23. Korrik 1977 (46)63311-2-----
0Daniel ROSHIDaniel ROSHI  Republika e Shqiperise- (-)8622--3-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 81275----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Isa EMINHAZERIIsa EMINHAZERI  - (-)4-4---1-----
0Mateo HASAMateo HASA  - (-)2-2---1-----
0Bojan MALINICBojan MALINIC  - (-)42211-1-----
0Fatjon SEFAFatjon SEFA  Republika e Shqiperise27. Prill 1984 (40)1515-35-1-----
0Parid XHIHANIParid XHIHANI  - (-)44-2--------
7Sokol CIKALLESHISokol CIKALLESHI  Republika e Shqiperise27. Korrik 1990 (33)44-11-1--2--
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 151325-2--
 Stafi i Besa [Besa]

 Funksioni
Ilir DAJAIlir DAJA  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Perparim DAIUPerparim DAIU  Republika e Shqiperise21. Prill 1970 (54)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Dorian BUBEQIDorian BUBEQI  Republika e Shqiperise- (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Zv/Tranjer
Ilirjan BERATIIlirjan BERATI  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Zv/Tranjer