HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 21 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Ekipi - Partizani [PAR]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Fabio GJONIKAJFabio GJONIKAJ  - (-)----------
 Sulejman HOXHASulejman HOXHA  Republika e Shqiperise13. Shkurt 1990 (34)22--------
 Alban HOXHAAlban HOXHA  Republika e Shqiperise23. Maj 1987 (37)2828----3---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --3---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Liridon AHMETILiridon AHMETI  Republika e Kosoves16. Korrik 1983 (40)11----------
 Mevlan MURATIMevlan MURATI  - (-)191543--4-----
 Elvis PRENCI Elvis PRENCI   - (-)6421--------
 Besnik KRASNIQIBesnik KRASNIQI  - (-)2929-21-5-----
 Gezim KRASNIQIGezim KRASNIQI  Republika e Shqiperise05. Janar 1990 (34)232211--2-----
 Felix UDOHFelix UDOH  - (-)181712--1-----
 Amir RRAHMANIAmir RRAHMANI  - (-)22211---3-----
 Labinot IBRAHIMILabinot IBRAHIMI  Republika e Kosoves25. Qershor 1987 (36)2323-2--73----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-253----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Dragan ANTANASIJEVICDragan ANTANASIJEVIC  - (-)14131-----1---
 Lauren IsmailajLauren Ismailaj  - (-)11----------
 Endri LALAEndri LALA  - (-)2-2---------
 Behar MALIQIBehar MALIQI  Republika e Kosoves22. Shtator 1986 (37)2015581-62----
 Nderim NEDZIPINderim NEDZIPI  - (-)1411342-3--3--
 Ertan DEMIRIErtan DEMIRI  Macedonia, the former Yugoslav- (-)2924563-2-----
 Antun DUNKOVICAntun DUNKOVIC  - (-)6514--------
 Emiljano MUSTAEmiljano MUSTA  Republika e Shqiperise31. Janar 1992 (32)10371--1-----
 Mentor MAZREKAJMentor MAZREKAJ  - (-)2322132-4-----
 Oshobe OLADELEOshobe OLADELE  - (-)9542--3-----
 Renato HYSHMERIRenato HYSHMERI  Republika e Shqiperise04. Mars 1989 (35)2420433-1--1--
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 12-45514--
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Patrik BORDONPatrik BORDON  - (-)7341--------
 Fatmir HYSENBELLIUFatmir HYSENBELLIU  - (-)211---------
 Julian MALOJulian MALO  Republika e Shqiperise02. Shkurt 1985 (39)105513-1--1--
 Migen MEMELLIMigen MEMELLI  Republika e Shqiperise25. Prill 1980 (44)1010-34-2----1
 Aldo MITRAJAldo MITRAJ  Republika e Shqiperise12. Janar 1987 (37)64241-1-----
 Almir PLISKAAlmir PLISKA  - (-)312---------
 Ersen SALIErsen SALI  - (-)2-2---------
 Onome SODJEOnome SODJE  - (-)32112-1-----
 Mario SACERMario SACER  - (-)106441-------
 Rigers DUSHKURigers DUSHKU  Republika e Shqiperise08. Shtator 1991 (32)9542--2-----
 Jozef THANAJozef THANA  Republika e Shqiperise14. Dhjetor 1988 (35)62411-1-----
 Vladimir BUACVladimir BUAC  - (-)111015--3-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 24-56515-1
 Stafi i Partizani [Partizani]

 Funksioni
Hasan LIKAHasan LIKA  Republika e Shqiperise01. Janar 1960 (64)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Marcio SAMPAIOMarcio SAMPAIO  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Zv/Tranjer
Endri DALIPIEndri DALIPI  Republika e Shqiperise02. Maj 1983 (41)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Zv/Tranjer
Genc TOMORRIGenc TOMORRI  Republika e Shqiperise30. Nentor 1959 (64)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Zv/Tranjer