HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 23 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 2 - E shtunë, 14. Shtator 2013 - 15:00 h

LaciPartizani
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 14 Shtator 2013
Match Time :15:00 h
Match number :3
 
Playground :Fusha Sportive Laç
Match referee(s):Remzi SADIKU, Bardhyl PASHAJ, Rudin PRECA, Emigers GANCI
 
Spektatore: 1.900
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Laci
Substitution min 64 ::Eduard TANUSHI <-> Emiljano VELIAJSubstitution min 85 ::Jetmir NINA <-> Saimir KASTRATISubstitution min 90 ::Sadush DANI <-> Mladen BRKICGol min 73 ::Eduard TANUSHIKarton i verdhe min 22 ::Tauland SEFGJINIKarton i verdhe min 25 ::Emiljano VELIAJ


Substitution min 70 ::Jozef THANA <-> Ertan DEMIRI Substitution min 73 ::Mevlan MURATI <-> Emiljano MUSTA Substitution min 86 ::Julian MALO <-> Oshobe OLADELE Karton i verdhe min 59 ::Oshobe OLADELEKarton i verdhe min 67 ::Labinot IBRAHIMIKarton i verdhe min 80 ::Besnik KRASNIQIKarton i verdhe min 59 ::Oshobe OLADELEKarton i verdhe min 67 ::Labinot IBRAHIMIKarton i verdhe min 80 ::Besnik KRASNIQI
Partizani
 Eventet
Gol
 • 73' : Eduard TANUSHI ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 22' : Tauland SEFGJINI ( 1 )
  • 25' : Emiljano VELIAJ ( 1 )
  • 59' : Oshobe OLADELE ( 1 )
  • 67' : Labinot IBRAHIMI ( 1 )
  • 80' : Besnik KRASNIQI ( 1 )