HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 18 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 8 - E shtunë, 19. Tetor 2013 - 15:00 h

LushnjaPartizani
20

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 19 Tetor 2013
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi "Roza Haxhiu" - Lushnje
Match referee(s):Ditmar JUBICA, Melis DERVISHI, Armando KAMBERAJ, Dritan SALAJ
 
Spektatore: 4.800
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Lushnja
Substitution min 46 ::Erion SULA <-> Laert NDONISubstitution min 69 ::Andi BAKIASI <-> Lorenc TRASHISubstitution min 89 ::Erdis METUSHI <-> Mikel CANKAGol min 47 ::Lorenc TRASHIGol min 58 ::Erlind KORRESHIKarton i verdhe min 17 ::Meglid MIHANIKarton i verdhe min 29 ::Viktor GJYLAKarton i verdhe min 46 ::Gentian CELAKarton i verdhe min 54 ::Lorenc TRASHI


Substitution min 46 ::Jozef THANA <-> Vladimir BUAC Substitution min 62 ::Julian MALO <-> Aldo MITRAJ Substitution min 71 ::Endri LALA <-> Renato HYSHMERI Karton i verdhe min 29 ::Vladimir BUACKarton i verdhe min 52 ::Jozef THANAKarton i verdhe min 29 ::Vladimir BUACKarton i verdhe min 52 ::Jozef THANA
Partizani
 Eventet
Gol
 • 47' : Lorenc TRASHI ( 1 )
 • 58' : Erlind KORRESHI ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 17' : Meglid MIHANI ( 1 )
  • 29' : Viktor GJYLA ( 1 )
  • 46' : Gentian CELA ( 1 )
  • 54' : Lorenc TRASHI ( 1 )
  • 29' : Vladimir BUAC ( 1 )
  • 52' : Jozef THANA ( 1 )