HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2012-13
 Ekipi - Partizani [PAR]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Zlatan ADROVIC  - (-)----------
 Fabio GJONIKAJ  - (-)11--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Alert ALCANI  Republika e Shqiperise12. Tetor 1979 (44)1-1---------
 Joanc DUQI  - (-)11-1--------
 Andrelis PASHAJ  Republika e Shqiperise11. Mars 1987 (37)1-1---------
 Elvis PRENCI   - (-)11----------
 Fatjon TAFAJ  Republika e Shqiperise19. Mars 1982 (42)11----1-----
 Felix UDOH  - (-)11----1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --2-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Bledar DEVOLLI  Republika e Shqiperise15. Janar 1978 (46)------------
 Oshobe OLADELE  - (-)11--1-1-----
 Enio PETRO  - (-)1-1---------
 Jozef THANA  Republika e Shqiperise14. Dhjetor 1988 (35)11----------
 Gerhard TUSHE  Republika e Shqiperise- (-)11-1--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-3-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Orjand ABAZAJ  Republika e Shqiperise17. Janar 1985 (39)11-1--------
 Julian MALO  Republika e Shqiperise02. Shkurt 1985 (39)11--1-------
 Salvador SULCE  Republika e Shqiperise30. Korrik 1992 (31)11----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2-3-----
 Stafi i Partizani [Partizani]

 Funksioni
Hasan LIKA  Republika e Shqiperise01. Janar 1960 (64)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer