HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 3 - E mërkurë, 18. Shtator 2013 - 15:00 h

PartizaniBylis
22

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 18 Shtator 2013
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi Kombetar "Qemal Stafa" - Tirana
Match referee(s):Laver ALLA, Ardian BEQIRI, Devis KORESHI, Ridiger COKAJ
 
Spektatore: 2.200
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Partizani
Substitution min 33 ::Mevlan MURATI <-> Felix UDOHSubstitution min 75 ::Elvis PRENCI <-> Vladimir BUACSubstitution min 85 ::Emiljano MUSTA <-> Mentor MAZREKAJGol min 47 ::Onome SODJEKarton i verdhe min 70 ::Behar MALIQIKarton i verdhe min 78 ::Mentor MAZREKAJKarton i verdhe-kuq min 22 ::Labinot IBRAHIMIKarton i verdhe-kuq min 72 ::Behar MALIQI


Substitution min 56 ::Xhynejt CUTRA <-> Agim METO Substitution min 60 ::Elton BASRIU <-> Maringlen SHOSHAJ Substitution min 66 ::Albano CAUSHAJ <-> Bekim KULI Autogol min 43 ::Julian GERXHOGol min 30 ::Agim METOGol min 8 ::Agim METOKarton i verdhe min 20 ::Agim METOKarton i verdhe min 22 ::Bekim KULIKarton i verdhe min 81 ::Elton BASRIUKarton i verdhe min 82 ::Egland HAXHOAutogol min 43 ::Julian GERXHOGol min 30 ::Agim METOGol min 8 ::Agim METOKarton i verdhe min 20 ::Agim METOKarton i verdhe min 22 ::Bekim KULIKarton i verdhe min 81 ::Elton BASRIUKarton i verdhe min 82 ::Egland HAXHOAutogol min 43 ::Julian GERXHOGol min 30 ::Agim METOGol min 8 ::Agim METOKarton i verdhe min 20 ::Agim METOKarton i verdhe min 22 ::Bekim KULIKarton i verdhe min 81 ::Elton BASRIUKarton i verdhe min 82 ::Egland HAXHOAutogol min 43 ::Julian GERXHOGol min 30 ::Agim METOGol min 8 ::Agim METOKarton i verdhe min 20 ::Agim METOKarton i verdhe min 22 ::Bekim KULIKarton i verdhe min 81 ::Elton BASRIUKarton i verdhe min 82 ::Egland HAXHO
Bylis
 Eventet
Autogol
  • 43' : Julian GERXHO ( 1 )
  Gol
  • 47' : Onome SODJE ( 2 )
  • 30' : Agim METO ( 2 )
  • 8' : Agim METO ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 70' : Behar MALIQI ( 1 )
  • 78' : Mentor MAZREKAJ ( 2 )
  • 20' : Agim METO ( 1 )
  • 22' : Bekim KULI ( 1 )
  • 81' : Elton BASRIU ( 1 )
  • 82' : Egland HAXHO ( 1 )
  Karton i verdhe-kuq
  • 22' : Labinot IBRAHIMI ( 1 )
  • 72' : Behar MALIQI ( 1 )