HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14

Player Information - Agim METO

Personal data

Picture of Agim METO
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Agim METO
Birthday (Age):02. Shkurt 1986 (38)
Jersey Number:17
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 31TeutavsBylis100--1-----
Saturday September 14BylisvsKastrioti100--1-----
Wednesday September 18PartizanivsBylis1013-1-----
Saturday September 28BylisvsBesa1001-------
Saturday October 05BylisvsKukësi100--1-----
Sunday October 20TiranavsBylis101--------
Sunday November 03VllazniavsBylis100--------
Saturday November 23BylisvsTeuta100--------
Sunday December 08BylisvsPartizani100--------
Sunday February 02BylisvsFlamurtari100--------
Sunday February 16BylisvsTirana100--1-----
Games total11024-5-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Laci------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Laci------------
Kategoria Superiore 2017-18Lushnja11----------
Kupa e Shqiperise 2017-18Laci------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Laci------------
Kategoria Superiore 2015-16Laci761-2-2-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Laci------------
Kategoria Superiore 2014-15Flamurtari11-1------1-
Kategoria Superiore 2014-15Laci88-27-3-----
Kupa e Shqiperise 2014-15Laci22--1-1-----
Kategoria Superiore 2013-14Bylis77--3-5-----
Kupa e Shqiperise 2013-14Bylis------------
Kategoria Superiore 2012-13Bylis44-12-2---1-
Kategoria Superiore 2011-12Apolonia33----2-----
Kategoria Superiore 2011-12Bylis55-12-------
Kategoria 1 2010-11Apolonia22--3-1-----
Kategoria Superiore 2009-10Apolonia1211113-6-----
Career Total52502623-22---2-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20LaciMesfushor
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19LaciMesfushor
Kategoria Superiore 2017-182017-18LushnjaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18LaciMesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17LaciMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16LaciMesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16LaciMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15FlamurtariMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15LaciMesfushor
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15LaciMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14BylisMesfushor
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14BylisMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13BylisSulmues
Kategoria Superiore 2011-122011-12ApoloniaMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12BylisSulmues
Kategoria 1 2010-112010-11ApoloniaMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10ApoloniaMesfushor