HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 24 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Ekipi - Bylis [Byl]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Stivi FRASHERIStivi FRASHERI  Republika e Shqiperise29. Gusht 1990 (33)88---1----
 Egland HAXHOEgland HAXHO  Republika e Shqiperise10. Nentor 1988 (35)44----1---
 Shkelzen RUCIShkelzen RUCI  Republika e Shqiperise- (-)55---11---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 -22---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Bledion GUGABledion GUGA  Republika e Shqiperise20. Shkurt 1986 (38)5411--------
 Shkelzen KELMENDIShkelzen KELMENDI  Republika e Shqiperise14. Janar 1985 (39)642-1-------
 Kiro RISTEVSKIKiro RISTEVSKI  Macedonia, the former Yugoslav22. Tetor 1990 (33)12111---------
 Entrit IDRIZIEntrit IDRIZI  - (-)1616-1--1---1-
 Albano CAUSHAJAlbano CAUSHAJ  Republika e Shqiperise26. Mars 1990 (34)7251--1-----
 Elton BASRIUElton BASRIU  Republika e Shqiperise- (-)9811--1-----
 Maringlen SHOSHAJMaringlen SHOSHAJ  Republika e Shqiperise29. Janar 1987 (37)1111-1--2-----
 Albi LLENGAAlbi LLENGA  - (-)1414----51----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 12121--1-
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Lulzim DOSHLAKULulzim DOSHLAKU  Republika e Kosoves28. Janar 1981 (43)55----1-----
 Armend KASTRATIArmend KASTRATI  Republika e Kosoves28. Mars 1987 (37)44----1-----
 Ilir KASTRATIIlir KASTRATI  - (-)11----------
 Denis KURTIDenis KURTI  - (-)33----------
 Romario PRIFTIRomario PRIFTI  - (-)1-1---------
 Enea SULKJAEnea SULKJA  - (-)------------
 James ADENIYIJames ADENIYI  - (-)1212-31-1-----
 Kehinde OWOEYEKehinde OWOEYE  - (-)1111-1--1-----
 Agim METOAgim METO  Republika e Shqiperise02. Shkurt 1986 (38)1111-24-5-----
 Besmir ARIFAJBesmir ARIFAJ  Republika e Shqiperise06. Maj 1985 (39)------------
 Julian GERXHOJulian GERXHO  - (-)1111-23-1-12--
 Bekim KULIBekim KULI  Republika e Shqiperise19. Shkurt 1982 (42)161513612-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 153241121-
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Orjand ABAZAJOrjand ABAZAJ  Republika e Shqiperise17. Janar 1985 (39)11----------
 Endri BAKIUEndri BAKIU  Republika e Shqiperise06. Janar 1987 (37)83511-------
 Patrik BORDONPatrik BORDON  - (-)11----------
 Solomon IZUCHUKWUSolomon IZUCHUKWU  - (-)1010-15-1-----
 Alban SHILLOVAAlban SHILLOVA  - (-)2111--------
 Xhulio TAHIRAJXhulio TAHIRAJ  - (-)615---------
 Vangjel MILEVangjel MILE  Republika e Shqiperise01. Korrik 1986 (37)22-1--1-----
 Ruhan FONIQIRuhan FONIQI  - (-)22----------
 Michael IKPEMichael IKPE  - (-)6332--------
 Xhynejt CUTRAXhynejt CUTRA  Republika e Shqiperise23. Nentor 1988 (35)826---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 213261121-
 Stafi i Bylis [Bylis]

 Funksioni
Emanuel EGBOEmanuel EGBO  Nigeria, Federal Republic of27. Maj 1973 (51)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer