HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14

Player Information - Armend KASTRATI

Personal data

Picture of Armend KASTRATI
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Armend KASTRATI
Birthday (Age):28. Mars 1987 (37)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday February 16BylisvsTirana100--------
Saturday February 22LushnjavsBylis100--------
Sunday March 02BylisvsVllaznia100--------
Saturday March 15BylisvsLaci100--------
Games total400--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2013-14Bylis33----1-----
Kupa e Shqiperise 2013-14Bylis------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14HAJVALIA-----11-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13DRITA------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12DRITA55-11-5-----
Career Total88-1117-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2013-142013-14BylisMesfushor
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14BylisMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-142013-14HAJVALIAMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13DRITAMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12DRITAMesfushor