HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 29 Maj 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13
 Ekipi - DRITA [DRI]

Foto e Ekipit [DRITA]

 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Behar KURTESHIBehar KURTESHI  Republika e Kosoves20. Nentor 1986 (36)----------
0Artan LATIFIArtan LATIFI  Republika e Kosoves05. Prill 1983 (40)11--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Leonit ABAZILeonit ABAZI  - (-)11----------
0Bashkim AHMETIBashkim AHMETI  Republika e Kosoves09. Shkurt 1985 (38)11----------
0Fidan GERBESHiFidan GERBESHi  Republika e Kosoves- (-)------------
0Erdin HASHANIErdin HASHANI  Republika e Kosoves27. Shkurt 1982 (41)------------
0Betim SYLABetim SYLA  Republika e Kosoves15. Shkurt 1989 (34)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Sevdail ALIUSevdail ALIU  Republika e Kosoves01. Dhjetor 1988 (34)------------
0Enis BEJTULLAHUEnis BEJTULLAHU  Republika e Kosoves- (-)------------
0Berat GRABOVCIBerat GRABOVCI  Republika e Kosoves03. Mars 1988 (35)------------
0Pajtim HOTIPajtim HOTI  Republika e Kosoves- (-)------------
0Armend KASTRATIArmend KASTRATI  Republika e Kosoves28. Mars 1987 (36)------------
0Florent OSMANIFlorent OSMANI  - (-)------------
0Samir RAMIZISamir RAMIZI  Republika e Kosoves- (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Elhan HALIMIElhan HALIMI  Republika e Kosoves22. Prill 1988 (35)------------
0Besim ISUFIBesim ISUFI  Republika e Kosoves- (-)------------
0Labinot JETULLAHULabinot JETULLAHU  Republika e Kosoves22. Tetor 1989 (33)------------
0Përparim OSMANIPërparim OSMANI  Republika e Kosoves27. Mars 1988 (35)------------
0Venhar SERMAXHAJVenhar SERMAXHAJ  Republika e Kosoves- (-)11----------
0Visar SERMAXHAJVisar SERMAXHAJ  Republika e Kosoves02. Janar 1985 (38)------------
0Ridvan UKARidvan UKA  Republika e Kosoves27. Nentor 1989 (33)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 Stafi i DRITA [DRITA]

 Funksioni
Bekim ISUFIBekim ISUFI  Republika e Kosoves02. Janar 1976 (47)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer