HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 23 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 24 - E shtunë, 15. Mars 2014 - 15:25 h

BylisLaci
03

Bylis perjashtohet nga Superliga

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 15 Mars 2014
Match Time :15:25 h
 
Playground :Stadiumi "Adush Muça" - Ballsh
Match referee(s):Ardian BEQIRI, Olsi SOKOLI, Denis REXHA, Ermal BARUSHI
 
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Bylis
Substitution min 57 ::Michael IKPE <-> Bledion GUGASubstitution min 75 ::Alban SHILLOVA <-> Vangjel MILEKarton i kuq min 45 ::Bekim KULI


Substitution min 37 ::Alfred ZEFI <-> Kehinde OWOEYE Karton i verdhe min 30 ::Kehinde OWOEYEPenallti e humbur min 47 ::Erjon VUCAJKarton i verdhe min 30 ::Kehinde OWOEYEPenallti e humbur min 47 ::Erjon VUCAJKarton i verdhe min 30 ::Kehinde OWOEYEPenallti e humbur min 47 ::Erjon VUCAJ
Laci
 Eventet
Karton i kuq
 • 45' : Bekim KULI ( 1 )
  Karton i verdhe
   • 30' : Kehinde OWOEYE ( 1 )
   Penallti e humbur
    • 47' : Erjon VUCAJ ( 1 )