HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14

Player Information - Lulzim DOSHLAKU

Personal data

Picture of Lulzim DOSHLAKU
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Lulzim DOSHLAKU
Birthday (Age):28. Janar 1981 (43)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday February 02BylisvsFlamurtari100--------
Sunday February 16BylisvsTirana100--------
Saturday February 22LushnjavsBylis100--------
Sunday March 02BylisvsVllaznia100--1-----
Saturday March 15BylisvsLaci100--------
Games total500--1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2013-14Bylis44----1-----
Kupa e Shqiperise 2013-14Bylis------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14HAJVALIA22----1-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11KEK-U44----1-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10KEK-U------------
Career Total1010----3-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2013-142013-14BylisMesfushor
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14BylisMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-142013-14HAJVALIAMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11KEK-UMbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10KEK-UPLAYERS