HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11
 Ekipi - KEK-U [KEK]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Ilir AVDYLI  Republika e Kosoves- (-)22----1---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --1---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Imri AJVAZI  Republika e Kosoves20. Tetor 1989 (34)22----------
0Lulzim DOSHLAKU  Republika e Kosoves28. Janar 1981 (43)55----1-----
0Gëzim GASHI  Republika e Kosoves01. Tetor 1985 (38)55------1---
0Petrit PRENIQI  Republika e Kosoves02. Dhjetor 1987 (36)541-1-3-----
0Afrim VISOKA  Republika e Kosoves31. Janar 1978 (46)33--1-1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2-6-1---
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0MALAJ   Republika e Kosoves- (-)1-1---------
0Valon ALIU  Republika e Kosoves25. Gusht 1987 (36)514-1-------
0Granit CANA  - (-)422---------
0Ilir IZMAKU  Republika e Kosoves17. Mars 1983 (41)44--1-3-----
0Naim KODRALIU  Republika e Kosoves22. Tetor 1976 (47)22--5-------
0Krenar KOSUMI  Republika e Kosoves- (-)33--1-1-----
0Arbër MALAJ  Republika e Shqiperise11. Prill 1989 (35)211---------
0Jeton MEHMETI  Republika e Kosoves17. Maj 1985 (38)33----1-----
0Qendrim SEJDIU  Republika e Kosoves03. Tetor 1987 (36)321-1-------
0Mensur SIMNICA  Republika e Kosoves15. Gusht 1984 (39)44---12-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 11113-1---
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Valon BAJRAMI  Republika e Kosoves22. Tetor 1986 (37)541-2-1-----
0Florim BERBATOCI  Republika e Kosoves21. Tetor 1989 (34)76115-1-----
0Berat GRABOVCI  Republika e Kosoves03. Mars 1988 (36)22--1-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 19115-1---
 Stafi i KEK-U [KEK-U]

 Funksioni
Mentor MIFTARI  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer