HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 25 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11

Player Information - Ilir AVDYLI

Personal data

Picture of Ilir AVDYLI
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Ilir AVDYLI
Player Position:Portier

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday November 20KEK-UvsTREPCA100-------
Sunday March 13HYSIvsKEK-U100-------
Games total200-------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2015-16Tirana-----------
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14FERIZAJ11---------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12KEK-U66---------
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11KEK-U11----1----
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10KEK-U-----------
Career Total88----1----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2015-162015-16TiranaPortier
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-142013-14FERIZAJPortier
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12KEK-UPortier
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11KEK-UPortier
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10KEK-UPLAYERS