HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 12 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 17 - E diel, 02. Shkurt 2014 - 14:00 h

BylisFlamurtari
00

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 02 Shkurt 2014
Match Time :14:00 h
 
Playground :Stadiumi "Adush Muça" - Ballsh
Match referee(s):Ditmar JUBICA, Melis DERVISHI, Gjovalin BORI
 
Spektatore: 2.600
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

  Tranjer
    Timeline
   Bylis
   Karton i verdhe min 34 ::Entrit IDRIZI


   Substitution min 46 ::Gilman LIKA <-> Brunild PEPAKarton i verdhe min 38 ::Artan SAKAJ
   Flamurtari
    Eventet
   Karton i verdhe
   • 34' : Entrit IDRIZI ( 1 )
   • 38' : Artan SAKAJ ( 1 )