HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14

Player Information - Halim BEGAJ

Personal data

Picture of Halim BEGAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Halim BEGAJ
Birthday (Age):29. Nentor 1985 (38)
Jersey Number:3
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 31VllazniavsFlamurtari101--------
Sunday September 15FlamurtarivsSkenderbeu1001-------
Wednesday September 18TeutavsFlamurtari100--------
Sunday September 22FlamurtarivsKastrioti101--------
Saturday November 02TiranavsFlamurtari010--------
Sunday November 10FlamurtarivsLushnja100--------
Sunday November 24FlamurtarivsVllaznia101------1-
Sunday December 08FlamurtarivsTeuta100--------
Sunday December 15KastriotivsFlamurtari100--------
Sunday February 02BylisvsFlamurtari100--------
Saturday February 08FlamurtarivsBesa101--------
Sunday February 16FlamurtarivsLaci101--------
Saturday February 22KukësivsFlamurtari100--------
Saturday March 08LushnjavsFlamurtari100--------
Sunday April 20LushnjavsFlamurtari010--------
Wednesday April 30VllazniavsFlamurtari010--------
Sunday May 04FlamurtarivsTirana010--------
Games total13451-----1-


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2014-15Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2013-14Flamurtari87141-----1-
Kupa e Shqiperise 2013-14Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2012-13Vllaznia8622--3-----
Kategoria Superiore 2011-12Flamurtari2-2-1-1-----
Kategoria Superiore 2011-12Pogradeci33----21----
Kategoria Superiore 2010-11Flamurtari92711-------
Kategoria Superiore 2009-10Flamurtari1073--13-----
Career Total40251573191--1-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2014-152014-15FlamurtariMbrojtes
Kategoria Superiore 2013-142013-14FlamurtariMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14FlamurtariMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13VllazniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12FlamurtariMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12PogradeciMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11FlamurtariMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10FlamurtariMbrojtes