HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 23 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 1 - E shtunë, 31. Gusht 2013 - 18:00 h

VllazniaFlamurtari
01

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 31 Gusht 2013
Match Time :18:00 h
 
Playground :Stadiumi "Loro Boriçi" - Shkodër
Match referee(s):Lorenc JEMINI, Ermal BARUSHI, Emiliano BICAKU, Blendi BRESHANI
 
Spektatore: 4.000
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Vllaznia
Substitution min 46 ::Amarildo BELISHA <-> Florind BARDULLASubstitution min 46 ::Arenc DIBRA <-> Behar RAMADANISubstitution min 77 ::Arsid KRUJA <-> Ndricim SHTUBINAKarton i kuq min 65 ::Alis BOCIKarton i verdhe min 31 ::Elvin BEQIRI


Substitution min 55 ::Rofrenc NELAJ <-> Ardit SHEHAJ Substitution min 68 ::Lejdi LICAJ <-> Polizoi ARBERI Substitution min 87 ::Ardi QEJVANI <-> Halim BEGAJGol min 28 ::Taulant KUQIKarton i verdhe min 73 ::Artan SAKAJGol min 28 ::Taulant KUQIKarton i verdhe min 73 ::Artan SAKAJGol min 28 ::Taulant KUQIKarton i verdhe min 73 ::Artan SAKAJ
Flamurtari
 Eventet
Gol
  • 28' : Taulant KUQI ( 1 )
  Karton i kuq
  • 65' : Alis BOCI ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 31' : Elvin BEQIRI ( 1 )
   • 73' : Artan SAKAJ ( 1 )