HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 12 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 20 - E shtunë, 22. Shkurt 2014 - 15:00 h

KukësiFlamurtari
32

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 22 Shkurt 2014
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi Zeqir Ymeri - Kukes
Match referee(s):Lorenc JEMINI, Endrit ZHULI, Nertil BREGASI, Ermal BARUSHI
 
Spektatore: 2.000
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

  Tranjer
   Timeline
  Kukësi
  Substitution min 46 ::Sokol CIKALLESHI <-> Solomon IZUCHUKWUPenallti min 80 ::Sokol CIKALLESHIGol min 53 ::Ylli SHAMETIGol min 70 ::Vilfor HYSA


  Gol min 43 ::Gilman LIKAGol min 83 ::Arbër ABILALIAJGol min 43 ::Gilman LIKAGol min 83 ::Arbër ABILALIAJ
  Flamurtari
   Eventet
  Penallti
  • 80' : Sokol CIKALLESHI ( 1 )
   Gol
   • 53' : Ylli SHAMETI ( 1 )
   • 70' : Vilfor HYSA ( 1 )
   • 43' : Gilman LIKA ( 1 )
   • 83' : Arbër ABILALIAJ ( 1 )