HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 23 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 14 - E diel, 08. Dhjetor 2013 - 14:00 h

FlamurtariTeuta
20

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 08 Dhjetor 2013
Match Time :14:00 h
 
Playground :Stadiumi "Flamurtari" - Vlorë
Match referee(s):Lorenc JEMINI, Gerard QIRICI, Ermal BARUSHI, Skerdi GRECA
 
Spektatore: 1.500
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Flamurtari
Substitution min 66 ::Ardi QEJVANI <-> Arbër ABILALIAJSubstitution min 69 ::Ardit SHEHAJ <-> Polizoi ARBERISubstitution min 84 ::Lorenc SHEHAJ <-> Brunild PEPAGol min 18 ::Nijas LENAGol min 57 ::Polizoi ARBERIKarton i verdhe min 36 ::Hair ZEQIRIKarton i verdhe min 84 ::Brunild PEPA


Substitution min 56 ::Fabjan BEQJA <-> Fernandez Da SILVA Substitution min 66 ::Bledar MANCAKU <-> Bledar HODO Substitution min 75 ::Akil JAKUPI <-> Tefik OSMANI Demtim min 72 ::Tefik OSMANIKarton i verdhe min 35 ::Tefik OSMANIKarton i verdhe min 62 ::Bledar HODOKarton i verdhe min 67 ::Bledar MANCAKUKarton i verdhe min 94 ::Fabjan BEQJAKarton i verdhe-kuq min 88 ::Bledar MANCAKUDemtim min 72 ::Tefik OSMANIKarton i verdhe min 35 ::Tefik OSMANIKarton i verdhe min 62 ::Bledar HODOKarton i verdhe min 67 ::Bledar MANCAKUKarton i verdhe min 94 ::Fabjan BEQJAKarton i verdhe-kuq min 88 ::Bledar MANCAKUDemtim min 72 ::Tefik OSMANIKarton i verdhe min 35 ::Tefik OSMANIKarton i verdhe min 62 ::Bledar HODOKarton i verdhe min 67 ::Bledar MANCAKUKarton i verdhe min 94 ::Fabjan BEQJAKarton i verdhe-kuq min 88 ::Bledar MANCAKUDemtim min 72 ::Tefik OSMANIKarton i verdhe min 35 ::Tefik OSMANIKarton i verdhe min 62 ::Bledar HODOKarton i verdhe min 67 ::Bledar MANCAKUKarton i verdhe min 94 ::Fabjan BEQJAKarton i verdhe-kuq min 88 ::Bledar MANCAKU
Teuta
 Eventet
Demtim
  • 72' : Tefik OSMANI ( 1 | I ra te fiket ne fushe )
  Gol
  • 18' : Nijas LENA ( 1 )
  • 57' : Polizoi ARBERI ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 36' : Hair ZEQIRI ( 1 )
   • 84' : Brunild PEPA ( 1 )
   • 35' : Tefik OSMANI ( 1 )
   • 62' : Bledar HODO ( 1 )
   • 67' : Bledar MANCAKU ( 1 )
   • 94' : Fabjan BEQJA ( 1 )
   Karton i verdhe-kuq
    • 88' : Bledar MANCAKU ( 1 )