HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 23 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 10 - E shtunë, 02. Nentor 2013 - 15:00 h

TiranaFlamurtari
02

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 02 Nentor 2013
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi "Selman Stërmasi"
Match referee(s):Astrit MAHMUTI, Rudin PRECA, Enea JORGJI, Tanush LATIFI
 
Spektatore: 800
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Tirana
Substitution min 46 ::Glorian HOXHA <-> Jose SEMEDOSubstitution min 55 ::Gentian MUCA <-> Elvis SINASubstitution min 71 ::Ilirjan CAUSHAJ <-> Ardit PEPOSHIKarton i verdhe min 48 ::Erion HOXHALLARIKarton i verdhe min 53 ::Ardit PEPOSHI


Substitution min 33 ::Halim BEGAJ <-> Franc VELIU Substitution min 80 ::Lejdi LICAJ <-> Brunild PEPA Substitution min 91 ::Lorenc SHEHAJ <-> Hair ZEQIRIPenallti min 54 ::Hair ZEQIRIDemtim min 30 ::Franc VELIUGol min 89 ::Hair ZEQIRIKarton i kuq min 56 ::Nijas LENAKarton i verdhe min 65 ::Polizoi ARBERIKarton i verdhe min 76 ::Artan SAKAJPenallti min 54 ::Hair ZEQIRIDemtim min 30 ::Franc VELIUGol min 89 ::Hair ZEQIRIKarton i kuq min 56 ::Nijas LENAKarton i verdhe min 65 ::Polizoi ARBERIKarton i verdhe min 76 ::Artan SAKAJPenallti min 54 ::Hair ZEQIRIDemtim min 30 ::Franc VELIUGol min 89 ::Hair ZEQIRIKarton i kuq min 56 ::Nijas LENAKarton i verdhe min 65 ::Polizoi ARBERIKarton i verdhe min 76 ::Artan SAKAJPenallti min 54 ::Hair ZEQIRIDemtim min 30 ::Franc VELIUGol min 89 ::Hair ZEQIRIKarton i kuq min 56 ::Nijas LENAKarton i verdhe min 65 ::Polizoi ARBERIKarton i verdhe min 76 ::Artan SAKAJPenallti min 54 ::Hair ZEQIRIDemtim min 30 ::Franc VELIUGol min 89 ::Hair ZEQIRIKarton i kuq min 56 ::Nijas LENAKarton i verdhe min 65 ::Polizoi ARBERIKarton i verdhe min 76 ::Artan SAKAJ
Flamurtari
 Eventet
Penallti
  • 54' : Hair ZEQIRI ( 1 )
  Demtim
   • 30' : Franc VELIU ( 1 )
   Gol
    • 89' : Hair ZEQIRI ( 1 )
    Karton i kuq
     • 56' : Nijas LENA ( 1 )
     Karton i verdhe
     • 48' : Erion HOXHALLARI ( 1 )
     • 53' : Ardit PEPOSHI ( 1 )
     • 65' : Polizoi ARBERI ( 1 )
     • 76' : Artan SAKAJ ( 1 )