HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 23 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 11 - E diel, 10. Nentor 2013 - 14:00 h

FlamurtariLushnja
43

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 10 Nentor 2013
Match Time :14:00 h
 
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Flamurtari
Substitution min 57 ::Arbër ABILALIAJ <-> Lejdi LICAJSubstitution min 65 ::Lorenc SHEHAJ <-> Ardit SHEHAJSubstitution min 83 ::Orjand BEQIRI <-> Bruno TELUSHIGol min 47 ::Bruno TELUSHIGol min 80 ::Bruno TELUSHIGol min 90 ::Arbër ABILALIAJGol min 92 ::Lorenc SHEHAJ


Substitution min 46 ::Rrapush SULO <-> Boris BJELKANOVIC Substitution min 89 ::Laert NDONI <-> Mikel CANKAGol min 42 ::Lorenc TRASHIGol min 52 ::Lorenc TRASHIGol min 91 ::Luka TEODOROVIC
Lushnja
 Eventet
Gol
  • 47' : Bruno TELUSHI ( 1 )
  • 80' : Bruno TELUSHI ( 2 )
  • 90' : Arbër ABILALIAJ ( 1 )
  • 92' : Lorenc SHEHAJ ( 1 )
  • 42' : Lorenc TRASHI ( 1 )
  • 52' : Lorenc TRASHI ( 2 )
  • 91' : Luka TEODOROVIC ( 1 )