HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 22 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Ekipi - Pogradeci [POG]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
1Ilce PETROVSKIIlce PETROVSKI  - (-)16151-------
12Sulejman HOXHASulejman HOXHA  Republika e Shqiperise13. Shkurt 1990 (34)77-1--1---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --1---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Valsi BINISHIValsi BINISHI  Republika e Shqiperise- (-)211---2-----
0Edi CAJKUEdi CAJKU  - (-)1717-2--511---
0Stavrion LAKOStavrion LAKO  Republika e Shqiperise24. Mars 1980 (44)161421--1-----
0Miklovan PEREMiklovan PERE  - (-)11-1--------
0Brevaldi XHAFKABrevaldi XHAFKA  - (-)1-1---------
4Elvis BALLAElvis BALLA  Republika e Shqiperise14. Maj 1982 (42)44-4------1-
7Kopi CEREPIKopi CEREPI  Republika e Shqiperise- (-)1919----6-----
8Vladimir SAVICVladimir SAVIC  - (-)8532--2-----
13Kreshnik KLLOGJERIKreshnik KLLOGJERI  Republika e Shqiperise- (-)2020-21-2-----
14Klejdi LARTIKlejdi LARTI  Republika e Shqiperise- (-)1510522-4-----
16Nexhat DRAZHANINNexhat DRAZHANIN  Republika e Shqiperise- (-)1514112-31----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 5-2621-1-
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Halim BEGAJHalim BEGAJ  Republika e Shqiperise29. Nentor 1985 (38)77-1--22----
0Euklid BEQIRIEuklid BEQIRI  - (-)1-1---------
0Arber COLLAKUArber COLLAKU  Republika e Shqiperise- (-)------------
0Aleksandar PAUNOVICAleksandar PAUNOVIC  - (-)------------
5Jorgo CIPIJorgo CIPI  Republika e Shqiperise05. Janar 1987 (37)1919-33-7--1--
10Saimir JAHAJSaimir JAHAJ  Republika e Shqiperise- (-)14212---2--2--
17Mensur IDRIZIMensur IDRIZI  Macedonia, the former Yugoslav03. Gusht 1983 (40)99-3--3-----
18Spartak ELMAZISpartak ELMAZI  - (-)1818-11-4-----
19Okelian BAZEOkelian BAZE  Republika e Shqiperise24. Prill 1991 (33)156931-3-----
22Griseld CEKICIGriseld CEKICI  Republika e Shqiperise14. Qershor 1994 (29)7161--1-----
23Kliment NASTOSKIKliment NASTOSKI  - (-)99-51-1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 11-494131-
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Ardit SHEHAJArdit SHEHAJ  Republika e Shqiperise23. Shtator 1990 (33)2111--------
0Hermes SHKULAKUHermes SHKULAKU  - (-)11----------
9Isa Agim EMINAZIERIIsa Agim EMINAZIERI  Republika e Shqiperise- (-)------------
11Eduard TANUSHIEduard TANUSHI  Republika e Shqiperise20. Qershor 1983 (40)1615121-5-----
21Andi CELAAndi CELA  Republika e Shqiperise- (-)72521-21----
24Albi CEKICIAlbi CEKICI  Republika e Shqiperise- (-)12662--1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 13-575131-
 Stafi i Pogradeci [Pogradeci]

 Funksioni
Ylli CEKICIYlli CEKICI  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer