HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 25 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Edi CAJKU

Personal data

Picture of Edi CAJKU
Name:Edi CAJKU
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Monday September 12KastriotivsPogradeci100--------
Saturday September 17PogradecivsTomori100--------
Sunday September 25TiranavsPogradeci101--------
Saturday October 22PogradecivsShkumbini100--1-----
Friday November 04PogradecivsLaci100--1-----
Saturday November 19BylisvsPogradeci100--------
Sunday December 04ApoloniavsPogradeci100--1-----
Wednesday February 08SkenderbeuvsPogradeci100----1---
Monday March 05TomorivsPogradeci101--------
Sunday March 11PogradecivsTirana100--------
Sunday March 18DinamovsPogradeci100--11----
Monday April 02ShkumbinivsPogradeci100--------
Friday April 06PogradecivsVllaznia100--1-----
Wednesday April 25KamzavsPogradeci100--------
Sunday April 29PogradecivsApolonia100--------
Saturday May 05TeutavsPogradeci100--------
Saturday May 12PogradecivsSkenderbeu100--------
Games total1702--511---


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2011-12Pogradeci77----511---
Kategoria 1 2010-11Pogradeci11----1-----
Career Total88----611---

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2011-122011-12PogradeciMbrojtes
Kategoria 1 2010-112010-11PogradeciSulmues