HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 16 - E diel, 11. Mars 2012 - 14:00 h

PogradeciTirana
12

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 11 Mars 2012
Match Time :14:00 h
 
Playground :Stadiumi "Ruzhdi Bizhuta" - Elbasan
Match referee(s):Sokol CEKAJ, Servet BOGDANI, Gjovalin BORI, Melis DERVISHI
 
Weather:windy
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
  • 18' : Florent AZIRI ( 1 )
  • 79' : Erjon DUSHKU ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 3' : Kreshnik KLLOGJERI ( 1 | Prekje e topit me dore )
  • 78' : Mensur IDRIZI ( 1 | Faull )
  • 80' : Mensur IDRIZI ( 1 )
  • 92' : Halim BEGAJ ( 1 | protesta )
   Karton i verdhe-kuq
   • 92' : Halim BEGAJ ( 2 | protesta )