HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Florent AZIRI

Personal data

Picture of Florent AZIRI
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Florent AZIRI
Birthday (Age):03. Shtator 1988 (35)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Friday February 10TeutavsTirana100--------
Sunday March 04TiranavsKastrioti101--------
Sunday March 11PogradecivsTirana1011-------
Sunday March 18FlamurtarivsTirana101--------
Monday March 26TiranavsVllaznia101--------
Saturday March 31BylisvsTirana100--------
Sunday April 08TiranavsApolonia010--------
Saturday April 14SkenderbeuvsTirana010--------
Sunday April 22TiranavsTomori100--------
Wednesday April 25DinamovsTirana010--------
Games total7341-------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2012-13Besa4312--------
Kategoria Superiore 2011-12Tirana43121-------
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11TREPCA------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10TREPCA4224023-1-----
Career Total5084264-1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2012-132012-13BesaMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12TiranaSulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11TREPCASulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10TREPCAPLAYERS