HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 12 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Ekipi - Flamurtari [FLA]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Mikel SPAHOMikel SPAHO  Republika e Shqiperise30. Korrik 1982 (41)55--------
89Enea KOLIQIEnea KOLIQI  - (-)1111--------
99Shpëtim MOCKAShpëtim MOCKA  Republika e Shqiperise20. Tetor 1989 (34)88--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Orjand BEQIRIOrjand BEQIRI  Republika e Shqiperise21. Shkurt 1985 (39)312---------
0Arber KACANIArber KACANI  - (-)------------
3Alechenwu ABRAHAMAlechenwu ABRAHAM  Nigeria, Federal Republic of26. Mars 1986 (38)212011--3-----
5Julian BRAHJAJulian BRAHJA  Republika e Shqiperise06. Dhjetor 1980 (43)14131-1-21----
11Franc VELIUFranc VELIU  Republika e Shqiperise11. Nentor 1989 (34)2424--3-4-1---
16Polizoi ARBERIPolizoi ARBERI  Republika e Shqiperise09. Shtator 1988 (35)2216631-3---1-
18Blazo RAJOVICBlazo RAJOVIC  Montenegro, Republic of26. Mars 1986 (38)17161-1-2-----
28Artan SAKAJArtan SAKAJ  Republika e Shqiperise08. Dhjetor 1980 (43)2018221-2-----
77Ndricim SHTUBINANdricim SHTUBINA  Republika e Shqiperise18. Mars 1987 (37)1913641-2-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 8-1811-1-
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Lejdi LICAJLejdi LICAJ  Republika e Shqiperise19. Janar 1987 (37)716---1-----
4Toni PEZOToni PEZO  - (-)88-1--1-----
6Halim BEGAJHalim BEGAJ  Republika e Shqiperise29. Nentor 1985 (38)5-5-1-1-----
6Sermiran CELASermiran CELA  Republika e Shqiperise01. Janar 1989 (35)642---1-----
7Gerhard PROGNIGerhard PROGNI  Republika e Shqiperise06. Nentor 1986 (37)2424-68-3---1-
10Nijas LENANijas LENA  Macedonia, the former Yugoslav25. Qershor 1986 (38)2222-43-8--1--
14Gentian MUCAGentian MUCA  Republika e Shqiperise13. Maj 1987 (37)84411-1-----
17Bruno TELUSHIBruno TELUSHI  - (-)1881031-3-----
20Taulant KUQITaulant KUQI  Republika e Shqiperise11. Nentor 1985 (38)1818----3-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 22-401112-
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Mladen BRKICMladen BRKIC  Serbia, Republic of30. Tetor 1980 (43)10735--3-----
9Nedzbedin SELIMINedzbedin SELIMI  Switzerland, Swiss Confederati06. Tetor 1984 (39)52321-------
9Ardit SHEHAJArdit SHEHAJ  Republika e Shqiperise23. Shtator 1990 (33)8261--------
21Olsi IDRIZAJOlsi IDRIZAJ  Republika e Shqiperise23. Shkurt 1991 (33)3121--------
22Dragomir DRAGANOVDragomir DRAGANOV  - (-)2-2---------
22Pero PEJICPero PEJIC  Croatia, Republic of28. Nentor 1982 (41)1111-38-1--1--
99Vilfor HYSAVilfor HYSA  Republika e Shqiperise09. Shtator 1989 (34)1313-25-1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 36-451122-
 Stafi i Flamurtari [Flamurtari]

 Funksioni
Edmond LUTAJEdmond LUTAJ  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Shkelqim MUCAShkelqim MUCA  Republika e Shqiperise19. Mars 1960 (64)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer