HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 23 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 29 - E diel, 20. Prill 2014 - 15:00 h

LushnjaFlamurtari
23

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 20 Prill 2014
Match Time :15:00 h
Match number :3
 
Playground :Stadiumi "Roza Haxhiu" - Lushnje
Match referee(s):Kreshnik CJAPI, Orges GRABOVA, Ilir TARTARAJ
 
Spektatore: 500
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Lushnja
Substitution min 25 ::Ledion RUCO <-> Andi BAKIASISubstitution min 37 ::Lorenc TRASHI <-> Erjon XHAFASubstitution min 61 ::Griseld DERVISHI <-> Fatjon TOPIGol min 40 ::Klevis GJONIGol min 85 ::Meglid MIHANI


Substitution min 66 ::Halim BEGAJ <-> Ardit SHEHAJ Substitution min 71 ::Brunild PEPA <-> Polizoi ARBERI Substitution min 77 ::Ardi QEJVANI <-> Gilman LIKAGol min 3 ::Arbër ABILALIAJGol min 22 ::Ardit SHEHAJGol min 75 ::Nijas LENA
Flamurtari
 Eventet
Gol
  • 40' : Klevis GJONI ( 1 )
  • 85' : Meglid MIHANI ( 1 )
  • 3' : Arbër ABILALIAJ ( 1 )
  • 22' : Ardit SHEHAJ ( 1 )
  • 75' : Nijas LENA ( 1 )