HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 12 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 18 - E shtunë, 08. Shkurt 2014 - 15:00 h

FlamurtariBesa
14

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 08 Shkurt 2014
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi "Flamurtari" - Vlorë
Match referee(s):Bardhyl PASHAJ, Ridiger COKAJ, Ermal BARUSHI
 
Spektatore: 1.500
Weather:dry
Fieldcondition:wet

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Flamurtari
Substitution min 62 ::Franc VELIU <-> Halim BEGAJSubstitution min 68 ::Lorenc SHEHAJ <-> Lejdi LICAJGol min 2 ::Lejdi LICAJ


Substitution min 46 ::Fisnik RAMADANI <-> Shaqir STAFA Substitution min 75 ::Alfred DELIALLISI <-> Argjend MUSTAFA Substitution min 93 ::Bledar MANCAKU <-> Bernard BERISHAGol min 30 ::Ahmet HALITIGol min 60 ::Fatjon SEFAGol min 93 ::Arbnor FEJZULLAHUGol min 94 ::Fatjon SEFA
Besa
 Eventet
Gol
  • 2' : Lejdi LICAJ ( 1 )
  • 30' : Ahmet HALITI ( 1 )
  • 60' : Fatjon SEFA ( 1 )
  • 93' : Arbnor FEJZULLAHU ( 1 )
  • 94' : Fatjon SEFA ( 1 )