HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 23 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 15 - E diel, 15. Dhjetor 2013 - 14:00 h

KastriotiFlamurtari
00

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 15 Dhjetor 2013
Match Time :14:00 h
 
Playground :Stadiumi "Kastrioti" - Krujë
Match referee(s):Kridens META, Blendi BRESHANI, Rejdi AVDO, Endrit ZHULI
 
Spektatore: 500
Weather:rainy
Fieldcondition:wet

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Kastrioti
Substitution min 64 ::Enco MALINDI <-> Orjand ABAZAJSubstitution min 70 ::Stivi SHABAJ <-> Elton MUCOLLARISubstitution min 74 ::Spartak ELMAZI <-> Erald TURDIUKarton i verdhe min 79 ::Stivi SHABAJ


Substitution min 39 ::Brunild PEPA <-> Polizoi ARBERI Substitution min 70 ::Lorenc SHEHAJ <-> Arbër ABILALIAJ Demtim min 36 ::Polizoi ARBERIKarton i verdhe min 58 ::Lejdi LICAJKarton i verdhe min 60 ::Gledi MICIKarton i verdhe min 90 ::Klodian XHELILIDemtim min 36 ::Polizoi ARBERIKarton i verdhe min 58 ::Lejdi LICAJKarton i verdhe min 60 ::Gledi MICIKarton i verdhe min 90 ::Klodian XHELILI
Flamurtari
 Eventet
Demtim
  • 36' : Polizoi ARBERI ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 79' : Stivi SHABAJ ( 1 )
  • 58' : Lejdi LICAJ ( 1 )
  • 60' : Gledi MICI ( 1 )
  • 90' : Klodian XHELILI ( 1 )