HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 19 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14
 Ekipi - HAJVALIA


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
1Ferid IMERIFerid IMERI  - (-)11--------
99Faton MALOKUFaton MALOKU  - (-)22--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
5Visar HAKLAJVisar HAKLAJ  - (-)1-1---------
9Nikollë DUSHINikollë DUSHI  Republika e Kosoves26. Tetor 1986 (37)2-2-1-------
14El Hadji NDONGEl Hadji NDONG  Senegal, Republic of- (-)11----------
23Suad SAHITISuad SAHITI  Republika e Kosoves- (-)11--1-------
77Shkëlqim PACOLLIShkëlqim PACOLLI  - (-)3-3---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2-------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
4Lulzim DOSHLAKULulzim DOSHLAKU  Republika e Kosoves28. Janar 1981 (43)33----1-----
7Visar ZOGIANIVisar ZOGIANI  Republika e Kosoves05. Nentor 1986 (37)33--1-1-----
8Qendrim SEJDIUQendrim SEJDIU  Republika e Kosoves03. Tetor 1987 (36)33--1-1-----
10Fillim GURAZIUFillim GURAZIU  Republika e Kosoves- (-)33-21----1--
15Erdin HASHANIErdin HASHANI  Republika e Kosoves27. Shkurt 1982 (42)22--1-2-----
16Habib VRAJOLLIHabib VRAJOLLI  - (-)------------
18Mamadou NDIAYEMamadou NDIAYE  Senegal, Republic of- (-)11----------
18Leotrim TROPUSHALeotrim TROPUSHA  - (-)211---------
19Armend KASTRATIArmend KASTRATI  Republika e Kosoves28. Mars 1987 (37)11---11-----
20Arber MAKOLLIArber MAKOLLI  - (-)11----------
21Gëzim GASHIGëzim GASHI  Republika e Kosoves01. Tetor 1985 (38)22----1-----
22Akil MAKOLLIAkil MAKOLLI  Republika e Kosoves- (-)22----1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 618--1--
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
5Visar SERMAXHAJVisar SERMAXHAJ  Republika e Kosoves02. Janar 1985 (39)22-2--------
11Festim KRASNIQIFestim KRASNIQI  Republika e Kosoves- (-)33-11-3-----
17Alban MAVRIQIAlban MAVRIQI  Republika e Kosoves- (-)312---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 7111--1--
 Stafi i HAJVALIA

 Funksioni
Bekim ISUFIBekim ISUFI  Republika e Kosoves02. Janar 1976 (48)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Emin BAJRAMIEmin BAJRAMI  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer