HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 26 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2015-16
 Ekipi - Laci [LAC]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Shpëtim MOCKAShpëtim MOCKA  Republika e Shqiperise20. Tetor 1989 (34)----------
 Gentian SELMANIGentian SELMANI  - (-)11--------
 Miroslav VUJADINOVICMiroslav VUJADINOVIC  Montenegro, Republic of22. Prill 1983 (41)11--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Stipe BULJANStipe BULJAN  Croatia, Republic of21. Shtator 1983 (40)22-------1--
 Emiliano CELAEmiliano CELA  Republika e Shqiperise21. Korrik 1985 (38)22----21----
 Elton DOKUElton DOKU  Republika e Shqiperise01. Tetor 1986 (37)11-1--------
 Tauland SEFGJINITauland SEFGJINI  Republika e Shqiperise21. Korrik 1986 (37)2111--------
 Arian SHETAArian SHETA  Republika e Shqiperise13. Shkurt 1981 (43)22----2-----
 Ademir SOUZAAdemir SOUZA  Brazil, Federative Republic of20. Shtator 1985 (38)11----------
 Olsi GOCAJOlsi GOCAJ  Republika e Shqiperise30. Shtator 1989 (34)22----------
 Drilon MUSAJDrilon MUSAJ  Republika e Kosoves- (-)1-1---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --41-1--
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Mikelanxho BARDHIMikelanxho BARDHI  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Albi DOSTIAlbi DOSTI  Republika e Shqiperise13. Janar 1991 (33)1-1---1----1
 Agim METOAgim METO  Republika e Shqiperise02. Shkurt 1986 (38)------------
 Argjend MUSTAFAArgjend MUSTAFA  Republika e Kosoves30. Gusht 1992 (31)11-1--1---1-
 Edison NDRECAEdison NDRECA  - (-)------------
 Valdan NIMANIValdan NIMANI  Republika e Shqiperise05. Mars 1987 (37)22-1--1-----
 Olsi TEQJAOlsi TEQJA  Republika e Shqiperise27. Korrik 1988 (35)------------
 Emiljano VELIAJEmiljano VELIAJ  Republika e Shqiperise09. Shkurt 1985 (39)22-1--1-----
 Alfred ZEFIAlfred ZEFI  Republika e Shqiperise20. Gusht 1991 (32)211---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --81-111
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 James ADENIYIJames ADENIYI  - (-)11--2-------
 Marko CETKOVICMarko CETKOVIC  - (-)22-11-1--1--
 Arber HALITIArber HALITI  Republika e Shqiperise25. Janar 1992 (32)------------
 Aldo MITRAJAldo MITRAJ  Republika e Shqiperise12. Janar 1987 (37)2-2-1-1-----
 Rafael SOSARafael SOSA  Argentina, Argentine Republic07. Maj 1988 (36)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 4-101-211
 Stafi i Laci [Laci]

 Funksioni
Armando CUNGUArmando CUNGU  Republika e Shqiperise23. Prill 1973 (51)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Stavri NICAStavri NICA  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Ramazan NDREURamazan NDREU  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer