HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 18 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 7 - E shtunë, 05. Tetor 2013 - 15:00 h

BylisKukësi
11

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 05 Tetor 2013
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi "Adush Muça" - Ballsh
Match referee(s):Edvin HOXHA, Ridiger COKAJ, Gezim KOKA
 
Spektatore: 2.000
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Bylis
Substitution min 77 ::Endri BAKIU <-> James ADENIYISubstitution min 84 ::Xhynejt CUTRA <-> Entrit IDRIZIGol min 93 ::Solomon IZUCHUKWUKarton i verdhe min 31 ::Albi LLENGAKarton i verdhe min 50 ::Agim METOKarton i verdhe min 56 ::Solomon IZUCHUKWU


Substitution min 52 ::Lazar POPOVIC <-> Besar MUSOLLI Substitution min 72 ::Gentian MANUKA <-> Yll HOXHA Substitution min 87 ::Enkel ALIKAJ <-> Davor BRATICGol min 91 ::Lazar POPOVICKarton i verdhe min 37 ::Sokol CIKALLESHIKarton i verdhe min 69 ::Yll HOXHAKarton i verdhe min 91 ::Lazar POPOVICGol min 91 ::Lazar POPOVICKarton i verdhe min 37 ::Sokol CIKALLESHIKarton i verdhe min 69 ::Yll HOXHAKarton i verdhe min 91 ::Lazar POPOVIC
Kukësi
 Eventet
Gol
 • 93' : Solomon IZUCHUKWU ( 1 )
 • 91' : Lazar POPOVIC ( 1 )
Karton i verdhe
 • 31' : Albi LLENGA ( 1 )
 • 50' : Agim METO ( 1 )
 • 56' : Solomon IZUCHUKWU ( 1 )
 • 37' : Sokol CIKALLESHI ( 1 )
 • 69' : Yll HOXHA ( 1 )
 • 91' : Lazar POPOVIC ( 1 )