HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 15 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2010-11
 Ekipi - Apolonia [APO]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Egland HAXHO  Republika e Shqiperise10. Nentor 1988 (35)11--------
 Sulejman HOXHA  Republika e Shqiperise13. Shkurt 1990 (34)33--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Sokol CELA  Republika e Shqiperise17. Qershor 1988 (35)33----1-----
 Akil DIMO  Republika e Shqiperise25. Maj 1990 (34)------------
 Ermal GORO  - (-)312---------
 Shkelzen KELMENDI  Republika e Shqiperise14. Janar 1985 (39)22----------
 Marjus LLAKMANI  - (-)------------
 Arber MONE  Republika e Shqiperise- (-)11----------
 Charles OFOJEN  Nigeria, Federal Republic of26. Qershor 1986 (37)44----------
 Andi RIBAJ  Republika e Shqiperise21. Nentor 1989 (34)44--3-2-----
 Olsi TEQJA  Republika e Shqiperise27. Korrik 1988 (35)44--2-1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 5-4-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Luis Da SILVA  Brazil, Federative Republic of14. Janar 1986 (38)44----2-----
 Arber DHRAMI  Republika e Shqiperise23. Qershor 1988 (35)------------
 Julian GERXHO  - (-)44--2-------
 Olti MAJTARE  - (-)4-4-1-------
 Agim METO  Republika e Shqiperise02. Shkurt 1986 (38)33--3-1-----
 Andi PRIFTI  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 11-7-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Elton BASRIU  Republika e Shqiperise- (-)44----------
 Gazmend CIMILI  - (-)321---1-----
 Olsi GOXHAJ  - (-)1-1---------
 Milos JEVDEJEVIC  - (-)1-1---------
 Armend KALEMAJ  - (-)33----------
 Ledian MUCAJ  Republika e Shqiperise04. Shtator 1992 (31)----1-------
 Sokol MUHAJ  - (-)1-1---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 12-8-----