HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 12 - E shtunë, 23. Nentor 2013 - 15:00 h

BylisTeuta
22

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 23 Nentor 2013
Match Time :15:00 h
 
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues


Tranjer
   Timeline
  Bylis
  Gol min 20 ::Bekim KULIGol min 36 ::Bekim KULI


  Gol min 15 ::Daniel XHAFAJ
  Teuta
   Eventet
  Gol
  • 20' : Bekim KULI ( 1 )
  • 36' : Bekim KULI ( 2 )
  • 15' : Daniel XHAFAJ ( 1 )