HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Ekipi - Bylis [Byl]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Emanuel EGBOEmanuel EGBO  Nigeria, Federal Republic of27. Maj 1973 (51)66----3---
0Eduart MICOEduart MICO  - (-)11--------
77Stivi FRASHERIStivi FRASHERI  Republika e Shqiperise29. Gusht 1990 (33)1414----53--
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --83--
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Denis Da SILVADenis Da SILVA  Brazil, Federative Republic of03. Shtator 1986 (37)55----2-----
0Genivaldo SOUZAGenivaldo SOUZA  Brazil, Federative Republic of- (-)66-2--2-----
2Kiro RISTEVSKIKiro RISTEVSKI  Macedonia, the former Yugoslav22. Tetor 1990 (33)2020--2-1-----
4Olsi TEQJAOlsi TEQJA  Republika e Shqiperise27. Korrik 1988 (35)1515--2-2-----
5Adigun ADEBAYOAdigun ADEBAYO  - (-)77--1-2-----
6Maringlen SHOSHAJMaringlen SHOSHAJ  Republika e Shqiperise29. Janar 1987 (37)1919--3-1-----
13Hektor IDRIZIHektor IDRIZI  Republika e Shqiperise15. Prill 1989 (35)14122---3-----
52Shkelzen KELMENDIShkelzen KELMENDI  Republika e Shqiperise14. Janar 1985 (39)11921--3-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 8-243----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0EDMAR EDMAR   - (-)------------
0Ertan DEMIRIErtan DEMIRI  Macedonia, the former Yugoslav- (-)------------
0Amarildo DIMOAmarildo DIMO  Republika e Shqiperise25. Gusht 1982 (41)1313-36-1--41-
0John Huan AONDONGUJohn Huan AONDONGU  - (-)6511--1-----
0Alfrido KRESHPAAlfrido KRESHPA  - (-)------------
0Luciano LINOLuciano LINO  - (-)------------
0Irdi RRAPAJIrdi RRAPAJ  - (-)5-5---1-----
8Erlind KORRESHIErlind KORRESHI  Republika e Shqiperise09. Shkurt 1987 (37)17116-5-------
11Dusan POPOVICDusan POPOVIC  Serbia, Republic of20. Prill 1981 (43)1510571-6-----
15Maringlen KULEMaringlen KULE  Republika e Shqiperise12. Mars 1983 (41)191454--1-----
21Amarildo GEGAAmarildo GEGA  - (-)158741-3-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 21-373-41-
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Romeo ASLLANAJRomeo ASLLANAJ  - (-)1-1---------
0Solomon IZUCHUKWUSolomon IZUCHUKWU  - (-)64223-------
0Erald KOLGEGAErald KOLGEGA  - (-)1-1---------
0Jacob Terna CHIAJacob Terna CHIA  - (-)2-2---------
0Luis WASHINGTONLuis WASHINGTON  Brazil, Federative Republic of08. Shtator 1983 (40)137641-1--1--
3Bola OLALEKANBola OLALEKAN  - (-)55-1--------
10Fjodor XHAFAFjodor XHAFA  Republika e Shqiperise08. Mars 1977 (47)1916343-2-----
14Orjand ABAZAJOrjand ABAZAJ  Republika e Shqiperise17. Janar 1985 (39)1917244-2-----
17Agim METOAgim METO  Republika e Shqiperise02. Shkurt 1986 (38)87112-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 34-423-51-
 Stafi i Bylis [Bylis]

 Funksioni
Naci SENSOYNaci SENSOY  Turkey, Republic of- (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Elidon DEMIRAJElidon DEMIRAJ  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Zv/Tranjer