HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 4 - E shtunë, 21. Shtator 2013 - 15:00 h

BesaPartizani
01

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 21 Shtator 2013
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi "Besa" - Kavaja
Match referee(s):Enea JORGJI, Rudin PRECA, Gjovalin BORI, Fatjon XHEMALAJ
 
Spektatore: 1.000
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Besa
Substitution min 46 ::Sindri GURI <-> Fatjon SEFASubstitution min 66 ::Vangjel MILE <-> Bruno DITASubstitution min 76 ::Alked CELHAKA <-> Shaqir STAFAKarton i verdhe min 71 ::Bernard BERISHAKarton i verdhe min 92 ::Ledian MUCAJ


Substitution min 46 ::Amir RRAHMANI <-> Gezim KRASNIQI Substitution min 55 ::Aldo MITRAJ <-> Onome SODJE Substitution min 83 ::Emiljano MUSTA <-> Mentor MAZREKAJGol min 60 ::Aldo MITRAJKarton i verdhe min 28 ::Gezim KRASNIQIKarton i verdhe min 30 ::Mevlan MURATIKarton i verdhe min 32 ::Mevlan MURATIKarton i verdhe min 6 ::Onome SODJEKarton i verdhe min 70 ::Vladimir BUACKarton i verdhe min 85 ::Besnik KRASNIQIGol min 60 ::Aldo MITRAJKarton i verdhe min 28 ::Gezim KRASNIQIKarton i verdhe min 30 ::Mevlan MURATIKarton i verdhe min 32 ::Mevlan MURATIKarton i verdhe min 6 ::Onome SODJEKarton i verdhe min 70 ::Vladimir BUACKarton i verdhe min 85 ::Besnik KRASNIQI
Partizani
 Eventet
Gol
  • 60' : Aldo MITRAJ ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 71' : Bernard BERISHA ( 1 )
  • 92' : Ledian MUCAJ ( 1 )
  • 28' : Gezim KRASNIQI ( 1 )
  • 30' : Mevlan MURATI ( 1 )
  • 32' : Mevlan MURATI ( 1 )
  • 6' : Onome SODJE ( 1 )
  • 70' : Vladimir BUAC ( 1 )
  • 85' : Besnik KRASNIQI ( 1 )