HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 12 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 26 - E diel, 30. Mars 2014 - 18:00 h

FlamurtariPartizani
00

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 30 Mars 2014
Match Time :18:00 h
 
Playground :Stadiumi "Flamurtari" - Vlorë
Match referee(s):Ditmar JUBICA, Kreshnik CJAPI, Gjovalin BORI, Dritan SALAJ
 
Spektatore: 2.000
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Flamurtari
Substitution min 77 ::Polizoi ARBERI <-> Hair ZEQIRISubstitution min 88 ::Lorenc SHEHAJ <-> Arbër ABILALIAJKarton i verdhe min 90 ::Brunild PEPA


Substitution min 88 ::Mario SACER <-> Nderim NEDZIPIKarton i verdhe min 82 ::Labinot IBRAHIMI
Partizani
 Eventet
Karton i verdhe
  • 90' : Brunild PEPA ( 1 )
  • 82' : Labinot IBRAHIMI ( 1 )