HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 25 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 15 - E diel, 15. Dhjetor 2013 - 14:30 h

PartizaniBesa
31

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 15 Dhjetor 2013
Match Time :14:30 h
 
Playground :Stadiumi Kombetar "Qemal Stafa" - Tirana
Match referee(s):Ditmar JUBICA, Melis DERVISHI, Dritan SALAJ, Lorenc JEMINI
 
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Partizani
Substitution min 71 ::Julian MALO <-> Patrik BORDONSubstitution min 81 ::Oshobe OLADELE <-> Behar MALIQISubstitution min 91 ::Gezim KRASNIQI <-> Mevlan MURATIPenallti min 60 ::Renato HYSHMERIGol min 41 ::Renato HYSHMERIGol min 95 ::Ertan DEMIRIKarton i verdhe min 86 ::Mentor MAZREKAJ


Substitution min 79 ::Vangjel MILE <-> Fisnik RAMADANI Gol min 27 ::Fatjon SEFAKarton i kuq min 57 ::Ibrahim BEJTEKarton i verdhe min 76 ::Erand HOXHAKarton i verdhe min 86 ::Idriz BATHAGol min 27 ::Fatjon SEFAKarton i kuq min 57 ::Ibrahim BEJTEKarton i verdhe min 76 ::Erand HOXHAKarton i verdhe min 86 ::Idriz BATHAGol min 27 ::Fatjon SEFAKarton i kuq min 57 ::Ibrahim BEJTEKarton i verdhe min 76 ::Erand HOXHAKarton i verdhe min 86 ::Idriz BATHAGol min 27 ::Fatjon SEFAKarton i kuq min 57 ::Ibrahim BEJTEKarton i verdhe min 76 ::Erand HOXHAKarton i verdhe min 86 ::Idriz BATHA
Besa
 Eventet
Penallti
 • 60' : Renato HYSHMERI ( 1 )
  Gol
  • 41' : Renato HYSHMERI ( 1 )
  • 95' : Ertan DEMIRI ( 1 )
  • 27' : Fatjon SEFA ( 1 )
  Karton i kuq
   • 57' : Ibrahim BEJTE ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 86' : Mentor MAZREKAJ ( 1 )
   • 76' : Erand HOXHA ( 1 )
   • 86' : Idriz BATHA ( 1 )