HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 16 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

EUROPA League 2012-13
 Ekipi - Teuta [TEU]

Foto e Ekipit [Teuta]

 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Sulejman HOXHASulejman HOXHA  Republika e Shqiperise13. Shkurt 1990 (34)----------
 Egland HAXHOEgland HAXHO  Republika e Shqiperise10. Nentor 1988 (35)----------
 Bledian RIZVANIBledian RIZVANI  Republika e Shqiperise02. Korrik 1985 (39)22--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Arian SHETAArian SHETA  Republika e Shqiperise13. Shkurt 1981 (43)22----1-----
 Kristi MARKUKristi MARKU  - (-)------------
 Fernando Da SILVAFernando Da SILVA  - (-)22----------
 Rustem HOXHARustem HOXHA  Republika e Shqiperise04. Korrik 1991 (33)11----------
 Rexhep MEMINIRexhep MEMINI  Republika e Shqiperise04. Tetor 1994 (29)------------
 Altin HOXHAAltin HOXHA  Republika e Shqiperise21. Tetor 1990 (33)211---1-----
 Tefik OSMANITefik OSMANI  Republika e Shqiperise08. Qershor 1985 (39)22----------
 Akil JAKUPIAkil JAKUPI  Republika e Shqiperise01. Shkurt 1988 (36)22----------
 Andi BAKIASIAndi BAKIASI  Republika e Shqiperise02. Tetor 1988 (35)1-1---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --2-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Ansi NIKAAnsi NIKA  Republika e Shqiperise22. Gusht 1990 (33)22-1--------
 Albi DOSTIAlbi DOSTI  Republika e Shqiperise13. Janar 1991 (33)22-1--------
 Bledar DEVOLLIBledar DEVOLLI  Republika e Shqiperise15. Janar 1978 (46)1-1---------
 Arber CyrbjaArber Cyrbja  - (-)------------
 Albano CAUSHAJAlbano CAUSHAJ  Republika e Shqiperise26. Mars 1990 (34)------------
 Alfred DELIALLISIAlfred DELIALLISI  - (-)22--1-1-----
 Emiljano VELIAJEmiljano VELIAJ  Republika e Shqiperise09. Shkurt 1985 (39)22-1--------
 Renato HYSHMERIRenato HYSHMERI  Republika e Shqiperise04. Mars 1989 (35)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-3-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Isa Agim EMINAZIERIIsa Agim EMINAZIERI  Republika e Shqiperise- (-)1-1---------
 Leotrim PAJAZITILeotrim PAJAZITI  - (-)2-2---------
 Enio PETROEnio PETRO  - (-)------------
 Bledar MANCAKUBledar MANCAKU  Republika e Shqiperise05. Janar 1982 (42)22----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-3-----
 Stafi i Teuta [Teuta]

 Funksioni
Hasan LIKAHasan LIKA  Republika e Shqiperise01. Janar 1960 (64)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer