HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 20 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
 Ekipi - Teuta [TEU]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
1Bledian RIZVANIBledian RIZVANI  Republika e Shqiperise02. Korrik 1985 (38)2121----1---
12Sulejman HOXHASulejman HOXHA  Republika e Shqiperise13. Shkurt 1990 (34)11--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --1---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Migen METANIMigen METANI  Republika e Shqiperise05. Maj 1989 (35)------------
2Arian SHETAArian SHETA  Republika e Shqiperise13. Shkurt 1981 (43)1717----2-----
3Kristi MARKUKristi MARKU  - (-)55-1--------
4Fernando Da SILVAFernando Da SILVA  - (-)1212-1--2-----
5Rustem HOXHARustem HOXHA  Republika e Shqiperise04. Korrik 1991 (32)532---1-----
6Rexhep MEMINIRexhep MEMINI  Republika e Shqiperise04. Tetor 1994 (29)44----------
19Tefik OSMANITefik OSMANI  Republika e Shqiperise08. Qershor 1985 (39)1111--1-------
20Akil JAKUPIAkil JAKUPI  Republika e Shqiperise01. Shkurt 1988 (36)1919--4-4-----
22Shaqir STAFAShaqir STAFA  Republika e Shqiperise23. Prill 1987 (37)11----1-----
25Andi BAKIASIAndi BAKIASI  Republika e Shqiperise02. Tetor 1988 (35)------------
27Artan SAKAJArtan SAKAJ  Republika e Shqiperise08. Dhjetor 1980 (43)2020-31-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 6-11-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
7Ansi NIKAAnsi NIKA  Republika e Shqiperise22. Gusht 1990 (33)1917242-3-----
8Albi DOSTIAlbi DOSTI  Republika e Shqiperise13. Janar 1991 (33)11742--------
10Flamur TAHIRIFlamur TAHIRI  Macedonia, the former Yugoslav24. Nentor 1990 (33)1717-32-3-----
14Altin HOXHAAltin HOXHA  Republika e Shqiperise21. Tetor 1990 (33)835---2-----
18Arber CyrbjaArber Cyrbja  - (-)312---------
21Bledar MANCAKUBledar MANCAKU  Republika e Shqiperise05. Janar 1982 (42)181535213--2--
23Alfred DELIALLISIAlfred DELIALLISI  - (-)146831-------
28Emiljano VELIAJEmiljano VELIAJ  Republika e Shqiperise09. Shkurt 1985 (39)1414-4--1-----
29Renato HYSHMERIRenato HYSHMERI  Republika e Shqiperise04. Mars 1989 (35)1513231-------
30Bledar HODOBledar HODO  Republika e Shqiperise21. Qershor 1985 (38)1010-111------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 15223--2--
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Dardan ROGOVADardan ROGOVA  Republika e Kosoves09. Gusht 1990 (33)------------
7Brunild PEPABrunild PEPA  Republika e Shqiperise22. Nentor 1990 (33)------------
9Isa EMINHAZERIIsa EMINHAZERI  - (-)7341--------
13Leotrim PAJAZITILeotrim PAJAZITI  - (-)4-4-1-------
16Guido TEPSHIGuido TEPSHI  Republika e Shqiperise08. Prill 1991 (33)2111--------
22Daniel XHAFAJDaniel XHAFAJ  Republika e Shqiperise01. Maj 1977 (47)1919--7-3-----
25Vedat MURIQIVedat MURIQI  Republika e Kosoves24. Prill 1994 (30)3212--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 23226--2--
 Stafi i Teuta [Teuta]

 Funksioni
Hasan LIKAHasan LIKA  Republika e Shqiperise01. Janar 1960 (64)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Gentian BEGEJAGentian BEGEJA  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Gugash MAGANIGugash MAGANI  Republika e Shqiperise- (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer