HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 23 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Ekipi - Teuta [TEU]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Bledian RIZVANIBledian RIZVANI  Republika e Shqiperise02. Korrik 1985 (38)2222----1---
 Alfred OSMANIAlfred OSMANI  Republika e Shqiperise10. Shkurt 1983 (41)66--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --1---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Resul KASTRATIResul KASTRATI  Republika e Shqiperise20. Mars 1994 (30)1-1---------
 Hektor IDRIZIHektor IDRIZI  Republika e Shqiperise15. Prill 1989 (35)282625--------
 Durim BADALLIDurim BADALLI  Republika e Kosoves16. Shtator 1990 (33)211---------
 Fernandez Da SILVAFernandez Da SILVA  - (-)222021-11-----
 Rustem HOXHARustem HOXHA  Republika e Shqiperise04. Korrik 1991 (32)1512321-----1-
 Tefik OSMANITefik OSMANI  Republika e Shqiperise08. Qershor 1985 (39)2222-1212---11
 Akil JAKUPIAkil JAKUPI  Republika e Shqiperise01. Shkurt 1988 (36)2524122-1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 525---21
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Eni IMAMIEni IMAMI  Republika e Shqiperise19. Dhjetor 1992 (31)1-1---------
 Bledar MANCAKUBledar MANCAKU  Republika e Shqiperise05. Janar 1982 (42)105531-41-1--
 Rexhep MEMINIRexhep MEMINI  Republika e Shqiperise04. Tetor 1994 (29)------------
 Vedat MURIQIVedat MURIQI  Republika e Kosoves24. Prill 1994 (30)105542-1-----
 Erjon MUSTAFAJErjon MUSTAFAJ  Republika e Shqiperise29. Janar 1989 (35)102821-1---1-
 Idriz BATHAIdriz BATHA  - (-)1111-12-1-----
 Ansi NIKAAnsi NIKA  Republika e Shqiperise22. Gusht 1990 (33)2725275-31----
 Albi DOSTIAlbi DOSTI  Republika e Shqiperise13. Janar 1991 (33)2318513-1-----
 Rijat SHALARijat SHALA  Republika e Kosoves26. Shtator 1983 (40)8713--3-----
 Altin HOXHAAltin HOXHA  Republika e Shqiperise21. Tetor 1990 (33)2-2---------
 Arber CyrbjaArber Cyrbja  - (-)9272--------
 Alfred DELIALLISIAlfred DELIALLISI  - (-)11381--1-----
 Julian AHMATAJJulian AHMATAJ  Republika e Shqiperise24. Maj 1979 (45)2423151-2----1
 Bledar HODOBledar HODO  Republika e Shqiperise21. Qershor 1985 (39)2525-3--6-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 202282-132
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Joel Apezteguia HIJUELOSJoel Apezteguia HIJUELOS  - (-)106434-1-----
 Amadou SAMBAmadou SAMB  - (-)1111-23131----
 Fabjan BEQJAFabjan BEQJA  Republika e Shqiperise15. Shkurt 1993 (31)32111-1-----
 Daniel XHAFAJDaniel XHAFAJ  Republika e Shqiperise01. Maj 1977 (47)27243512-2-----
 Ikechukwu KALUIkechukwu KALU  - (-)7522--1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 403363-132
 Stafi i Teuta [Teuta]

 Funksioni
Gugash MAGANIGugash MAGANI  Republika e Shqiperise- (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Roberto SORRENTINORoberto SORRENTINO  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Ilir BITURKUIlir BITURKU  Republika e Shqiperise- (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Zv/Tranjer