HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 18 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11
 Ekipi - Teuta [TEU]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Bledian RIZVANI  Republika e Shqiperise02. Korrik 1985 (38)3131---11---
 Eni NACO  Republika e Shqiperise23. Gusht 1990 (33)11--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 -11---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Arian SHETA  Republika e Shqiperise13. Shkurt 1981 (43)2828-21-4-75---
 Ervis KRAJA  Republika e Shqiperise26. Qershor 1983 (40)131121--------
 Rustem HOXHA  Republika e Shqiperise04. Korrik 1991 (32)1313----3-----
 Tauland SEFGJINI  Republika e Shqiperise21. Korrik 1986 (37)19118--12-----
 Altin HOXHA  Republika e Shqiperise21. Tetor 1990 (33)2727-3-15-----
 Erjon HOTI  Republika e Shqiperise08. Maj 1983 (41)2828-5--7-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1322-75---
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Oltion DYZELI  Republika e Shqiperise24. Shtator 1990 (33)------------
 Ergis MERSINI  Republika e Shqiperise30. Shtator 1989 (34)1-1---------
 Ergys RAKIPI  Republika e Shqiperise09. Janar 1990 (34)------------
 Shaqir STAFA  Republika e Shqiperise23. Prill 1987 (37)24231---5-----
 Jozef THANA  Republika e Shqiperise14. Dhjetor 1988 (35)2-2---1-----
 Edmond DOCI  Republika e Shqiperise01. Mars 1981 (43)11832--------
 Flamur TAHIRI  Macedonia, the former Yugoslav24. Nentor 1990 (33)2524153-4-----
 Albano CAUSHAJ  Republika e Shqiperise26. Mars 1990 (34)8261--------
 Erlis FRASHERI  Republika e Shqiperise19. Maj 1988 (36)3023737-41----
 Albi DOSTI  Republika e Shqiperise13. Janar 1991 (33)127511-2-----
 Xhevit KALOTI  Republika e Shqiperise11. Shkurt 1989 (35)12933--1-----
 Andi BAKIASI  Republika e Shqiperise02. Tetor 1988 (35)16883--2-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 12341175---
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Alban DASHI  Republika e Shqiperise25. Shtator 1989 (34)------------
 Sajmir VAROSHI  Republika e Shqiperise01. Mars 1987 (37)1-1---------
 Orijon XHEMALAJ  Republika e Shqiperise06. Korrik 1989 (34)2041611-------
 Mirel COTA  Republika e Shqiperise14. Maj 1988 (36)2118358-4-----
 Alsid TAFILI  Republika e Shqiperise20. Gusht 1987 (36)2821781-31----
 Brunild PEPA  Republika e Shqiperise22. Nentor 1990 (33)2926311129-31-1--
 Dardan ROGOVA  Republika e Kosoves09. Gusht 1990 (33)1210281-------
 Ansi NIKA  Republika e Shqiperise22. Gusht 1990 (33)936---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1523513751--
 Stafi i Teuta [Teuta]

 Funksioni
Edi MARTINI  Republika e Shqiperise- (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Gentjan BEGEJA  Republika e Shqiperise- (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Zv/Tranjer