HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 19 Prill 2018
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18
 Ekipi - Teuta [TEU]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Elhan KASTRATIElhan KASTRATI  - (-)33--------
 Bledian RIZVANIBledian RIZVANI  Republika e Shqiperise02. Korrik 1985 (32)----------
 Shpëtim MOCKAShpëtim MOCKA  Republika e Shqiperise20. Tetor 1989 (28)11--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Bojan GjorgjevskiBojan Gjorgjevski  Macedonia, the former Yugoslav25. Janar 1992 (26)11----1-----
 Esin HAKAJEsin HAKAJ  Republika e Shqiperise06. Dhjetor 1996 (21)11--1-------
 Ante HrkacAnte Hrkac  Croatia, Republic of11. Mars 1992 (26)22--1-------
 Silvester SHKALLASilvester SHKALLA  - (-)321---------
 Erand HOXHAErand HOXHA  Republika e Shqiperise25. Prill 1985 (32)------------
 Bojan MARKOVICBojan MARKOVIC  - (-)------------
 Rustem HOXHARustem HOXHA  Republika e Shqiperise04. Korrik 1991 (26)------------
 Resul KASTRATIResul KASTRATI  Republika e Shqiperise20. Mars 1994 (24)------------
 Blerim KOTOBELLIBlerim KOTOBELLI  - (-)------------
 Arsen SYKAJArsen SYKAJ  Republika e Shqiperise11. Prill 1990 (28)11----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2-1-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Oluwasina AbeOluwasina Abe  Nigeria, Federal Republic of04. Prill 1991 (27)------1-----
 Anel DedicAnel Dedic  Bosnia and Herzegovina02. Maj 1991 (26)22-1--2-----
 Arber CyrbjaArber Cyrbja  - (-)44--2-1-----
 Albi DOSTIAlbi DOSTI  Republika e Shqiperise13. Janar 1991 (27)11-1--------
 Nijas LENANijas LENA  Macedonia, the former Yugoslav25. Qershor 1986 (31)11----------
 Valdrin RASHICAValdrin RASHICA  AbsenceRepublika e Kosoves- (-)------------
 Mateus SHKRETAMateus SHKRETA  Republika e Shqiperise16. Prill 1994 (24)------------
 Fabjan BEQJAFabjan BEQJA  Republika e Shqiperise15. Shkurt 1993 (25)44----------
 Enriko PAPAEnriko PAPA  - (-)------------
 Ardit HILAArdit HILA  Republika e Shqiperise06. Janar 1993 (25)33----------
 Emiljano MUSTAEmiljano MUSTA  Republika e Shqiperise31. Janar 1992 (26)------------
 Bledar HODOBledar HODO  Republika e Shqiperise21. Qershor 1985 (32)------------
 Gerhard PROGNIGerhard PROGNI  Republika e Shqiperise06. Nentor 1986 (31)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 4-5-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Latif AmaduLatif Amadu  Ghana, Republic of20. Gusht 1993 (24)211---------
 Onyeka OsemeneOnyeka Osemene  Nigeria, Federal Republic of18. Qershor 1995 (22)11----------
 Ardit SHEHAJArdit SHEHAJ  Republika e Shqiperise23. Shtator 1990 (27)1-1---------