HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 20 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17
 Ekipi - Teuta [TEU]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Elhan KASTRATIElhan KASTRATI  - (-)77--------
 Bledian RIZVANIBledian RIZVANI  Republika e Shqiperise02. Korrik 1985 (38)----------
 Shpëtim MOCKAShpëtim MOCKA  Republika e Shqiperise20. Tetor 1989 (34)1212--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Ergi BORSHIErgi BORSHI  Republika e Shqiperise08. Shtator 1995 (28)4311--1-----
 Silvester SHKALLASilvester SHKALLA  - (-)1192---------
 Erand HOXHAErand HOXHA  Republika e Shqiperise25. Prill 1985 (39)44----1-----
 Bojan MARKOVICBojan MARKOVIC  - (-)1010--1-3-----
 Rustem HOXHARustem HOXHA  Republika e Shqiperise04. Korrik 1991 (32)1616----3-----
 Resul KASTRATIResul KASTRATI  Republika e Shqiperise20. Mars 1994 (30)------------
 Blerim KOTOBELLIBlerim KOTOBELLI  - (-)1818-1--2-----
 Viktor KUKAViktor KUKA  AbsenceRepublika e Kosoves25. Qershor 1990 (33)------------
 Arsen SYKAJArsen SYKAJ  Republika e Shqiperise11. Prill 1990 (34)4221--1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-11-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Arber CyrbjaArber Cyrbja  - (-)127532-1-----
 Nazmi GRIPSHINazmi GRIPSHI  Absence- (-)97221-------
 Meglid MIHANIMeglid MIHANI  AbsenceRepublika e Shqiperise01. Shtator 1983 (40)------------
 Valdrin RASHICAValdrin RASHICA  AbsenceRepublika e Kosoves- (-)211---------
 Mateus SHKRETAMateus SHKRETA  Republika e Shqiperise16. Prill 1994 (30)11----------
 Tarik CMAJCANINTarik CMAJCANIN  Serbia, Republic of18. Qershor 1994 (30)171525--4-----
 Fabjan BEQJAFabjan BEQJA  Republika e Shqiperise15. Shkurt 1993 (31)1192---1-----
 Enriko PAPAEnriko PAPA  - (-)32111-------
 Bruno DITABruno DITA  Republika e Shqiperise18. Shkurt 1993 (31)1311211-2-----