HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 20 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17

Player Information - Nazmi GRIPSHI  Absence

Personal data

Picture of Nazmi GRIPSHI
Name:Nazmi GRIPSHI
Player Position:Mesfushor

Status

  AwayAbsence
Reason of absence:

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 18/09/2016TeutavsPartizani100--------
Saturday, 24/09/2016FlamurtarivsTeuta100--------
Sunday, 23/10/2016VllazniavsTeuta010--------
Sunday, 30/10/2016TeutavsLaci100--------
Sunday, 06/11/2016TiranavsTeuta1001-------
Friday, 09/12/2016TeutavsSkenderbeu100--------
Sunday, 18/12/2016TeutavsVllaznia010--------
Thursday, 22/12/2016LacivsTeuta101--------
Saturday, 28/01/2017TeutavsTirana101--------
Games total7221-------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2018-19Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2017-18Skenderbeu11--1-------
Kategoria Superiore 2016-17Teuta54111-------
Kategoria Superiore 2016-17Skenderbeu1-1---------
Kategoria Superiore 2015-16Teuta716-2-1-----
Kategoria Superiore 2014-15Teuta1-1---------
Career Total156914-1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2018-192018-19SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2017-182017-18SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2016-172016-17TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2016-172016-17SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15TeutaMesfushor